Columbia SAPPHIRE TRAIL BLACK zimná bunda

Columbia SAPPHIRE TRAIL BLACK zimná bunda

Dámska zimná bunda Columbia SAPPHIRE TRAIL BLACK zimná lyžiarska bunda stredná vrstva OMNI-HEAT izolácia, YKK zips, kapucňa,
Zímná outdoor bunda Berghaus MAVAS W 3 IN 1 PINK

Zímná outdoor bunda Berghaus MAVAS W 3 IN 1 PINK, vysokofunkčná membrána GORE-TEX vás udrží v suchu, YKK zipsy, kryté vrecká, odzipsovateľná flisová vložka, kapucňa so sťahovaním, 100% polyester.

181,70 €
Dámska páperová bunda Mammut WHITEHORN IN BLUE

Dámska páperová obojstranná bunda Mammut WHITEHORN IN BLUE má YKK zipsy, 90/10% kačka, vrch 100% polyester.

123,60 €
Luhta HERTTA L7 BLACK dámska zimná bunda

Dámska zimná bunda HERTTA L7 BLACK, Vás pesvedčí svojím prevedením, kvalitou a výbornou cenou. Značka Luhta je veľmi obľúbena v oblasti zimného oblečenia. Táto bunda má odopícaciu kapucňu ozdobené umelou kožušinou, je tepelne izolovaná, vetrudolná a nepremokavá. Zloženie: polyester, polyamid

109,70 €
McK BONNIE AQUABASE ELITE GREEN dámska bunda

Dámska bunda McK BONNIE AQUABASE ELITE GREEN s membránou AQUABASE ELITE 5000 mm / 3000 gr/24h. Bunda je odolná voči vetru a daždu. Bunda je predĺžená s kapucňou, ktorá je nastaviteľná. Bunda ma 4 vonkajšie a 1 vnútorné vrecko.

Akcia
60,00 €
McK MEGAN VENTMAX PRO BLACK dámska bunda

Dámska bunda McK MEGAN VENTMAX PRO BLACK s membránou VENTMAX PRO 8000 gr/24h. Bunda je odolná voči vetru a zároveň priedušná. Bunda je predĺžená s nastaviteľnou a odopínatelnou kapucňou. Bunda má 2 vonkajšie vrecká.

Akcia
40,00 €
Dámska bunda McK ASHLY SAFINE BLUE

Dámska bunda McK ASHLY SAFINE BLUED, teplá bunda s kapucňou s kožušinou. Bunda je zateplená umelým vláknom THINSULATE, vonkajšok a vnútro 100% polyester, vďaka AQUABASE PRO 5000 mm / 5000 gr/24h, odolná voči vetru a vode. Bunda je komfortná a pohodlná na nosenie.

138,50 €
Dámska zimná bunda Luhta PIJATTA BLACK

Dámska zimná bunda PIJATTA BLACK je elegantná bunda s predĺženým strihom, vode a vetru odolná a zároveň priedušná. Bunda je zateplená, má nastaviteľnú a odopínateľnú kapucňu s umelou kožušinou, 2 vonkajšie vrecká na zips.

Akcia
160,30 €
Killtec G.I.G.A. ADDA WHITE dámska bunda

Dámska bunda Killtec G.I.G.A. ADDA WHITE je ideálna zimná bunda do mesta i na prechádzky "for CASUAL life". Je nepremokavá /vodný stĺpec 8000mm/. Má odopínateľnú kapucňu s umelou kožušinou a na bokoch bundy sú cvoky na prípadné zúženie, vrecká má na zips. Zloženie: bavlna, polyester, polyamid

Akcia
131,90 €
McK BONNIE AQUABASE ELITE BLUE dámska bunda

Dámska bunda McK BONNIE AQUABASE ELITE BLUE, s membránou AQUABASE ELITE 5000 mm / 3000 gr/24h. Bunda je odolná voči vetru a daždu. Bunda je predĺžená s kapucňou, ktorá je nastaviteľná. Bunda ma 4 vonkajšie a 1 vnútorné vrecko.

Akcia
62,60 €
Dámska bunda McK SAFINE SIENNA BLUE

Dámska bunda McK SAFINE SIENNA BLUE, teplá bunda s kapucňou s umelou kožušinou, bunda je zateplená umelým vláknom, vonkajšok a vnútro 100% polyester, vďaka AQUABASE PRO odolná voči vetru a vode.

Akcia
80,00 €
Dámska zimná bunda Luhta PIIKU BLUE

Dámska zimná bunda Luhta PIIKU BLUE je elegantná bunda s predĺženým strihom, vodeodolná. Bunda je zateplená, má 2 vonkajšie vrecká na zips.

Akcia
112,50 €
Rossignol W MELLOW JACKET RED bunda

Dámska lyžiarska bunda Rossignol W MELLOW JACKET RED, vysoko nepremokavá, dvojvrstvová membrána (20 000,20 000). Tepelná izolácia 3M THINSULATE, perfektná pre skúsených lyžiarov.

409,00 €
Dámska bunda McK ANNETE SAFINE RED

Dámska bunda McK ANNETTE SAFINE RED, teplá bunda s kapucňou. Bunda je zateplená umelým vláknom THINSULATE, vonkajšok a vnútro 100% polyester, vďaka AQUAMAX PREMIUM 15 000 mm / 15 000 gr/24h, odolná voči vetru a vode s vetrákmi na zips v podpazuší

151,20 €
Luhta HERTTA L7 GREY dámska zimná bunda

Dámska zimná bunda HERTTA L7 GREY, Vás pesvedčí svojím prevedením, kvalitou a výbornou cenou. Značka Luhta je veľmi obľúbena v oblasti zimného oblečenia. Táto bunda má odopícaciu kapucňu ozdobené umelou kožušinou, je tepelne izolovaná, vetrudolná a nepremokavá. Zloženie: polyester, polyamid

109,70 €
Dámska zimná bunda Luhta PAMILA BLACK

Dámska zimná bunda Luhta PAMILA BLACK je elegantná bunda s predĺženým strihom. Bunda je zateplená perím, má 2 vonkajšie vrecká na zips.

Akcia
125,70 €
Zímná outdoor bunda Berghaus MAVAS W 3 IN 1 BLACK

Zímná outdoor bunda Berghaus MAVAS W 3 IN 1 BLACK, vysokofunkčná membrána GORE-TEX vás udrží v suchu, YKK zipsy, kryté vrecká, odzipsovateľná flisová vložka, kapucňa so sťahovaním, 100% polyester.

181,70 €
Dámska zimná bunda Columbia SAPPHIRE TRAIL BLACK zimná lyžiarska bunda stredná vrstva OMNI-HEAT izolácia, YKK zips, kapucňa,
Farebná kombinácia BLACK
Pohlavie ženy
Farba BLACK
Pridať hodnotenie môžu len príhlásený používatelia
Vaše hodnotenie (od 1 - najslabšie do 5 - najlepšie)
Správa
Klady
Zápory
SKSK
Hľadať Registrovať
Môj košík 0,00 €