Dodacia lehota po potvrdení objednávky závisí od zvoleného spôsobu doručenia. Pri dodaní kuriérom je to spravidla do 24 hodín – pracovné dni. Pri doručovaní Slovenskou poštou 1 – 2 dni. Pri osobnom odbere – v ten istý deň v rámci výdajných hodín na výdajnom mieste.

Aktuálne ceny za doručenie tovaru nájdete na stránke Doprava a platby.

Ak si zvolíte pri objednávke  prevzatie tovaru osobne, môžete si ho vyzdvihnúť na našom výdajnom mieste v Bratislave. Mapku miesta a výdajné hodiny nájdete na stránke kontaktov

O každej zmene stavu vašej objednávky budete informovaný zaslaním správy na vami zadanú mailovú adresu. Prvá správa vás bude informovať o zaregistrovaní objednávky v systéme. To neznamená, že objednávka bude realizovaná. Keď je tovar vychystaný v sklade, stav objednávky sa mení na potvrdenú, čo znamená, že objednávka bude realizovaná. Ďalšie zasielané zmeny stavu sú logické – spracovanie, balenie, expedícia

Zmeniť objednávku je možné, pokiaľ ste nedostali informáciu o vyexpedovaní objednávky

Môžete, v takomto prípade prosím kontaktujte nás ale mailom alebo telefonicky.

Nepoužitý tovar so všetkými visačkami, kópiou faktúry a obalom je možné vrátiť do 14 dní od prevzatia. Vrátiť tovar je možné osobne na adrese BJP s.r.o., Račianska, 83102 Bratislava alebo zaslať tovar na tú istú adresu. V mailovej správe o zaregistrovaní objednávky je formulár na odstúpenie od zmluvy. Vhodné je tiež zadať číslo Vášho bankového účtu na vrátenie úhrady.

Nepoužitý tovar so všetkými visačkami, kópiou faktúry a obalom môžete vymeniť do 14 dní od prevzatia. Je potrebné k vrátenej zásielke napísať za akú veľkosť požadujete tovar vymeniť. Vhodné je zadať aj vaše číslo bankového účtu pre prípad, že požadovaná veľkosť už nie je na sklade. Tovar môžete doručiť osobne alebo zaslať na adresu BJP s.r.o., Račianska, 83102 Bratislava.

Áno, môžete platit platobnou kartou pomocou platobnej brány 24pay.sk.

Áno, je to možné na telefonickom čísle +421 948 250 706

Objednávkový servis zabezpečujeme na území Slovenskej republiky a Českej republiky.

Áno, pokiaľ ste dostali informáciu o možných zľavách ( FB, newsletter, opakovaný nákup), stačí poznačiť do poznámky k objednávke.

Na vaše ďalšie otázky ochotne odpovieme:

+421 948 250 706