Zoradiť podľa
Zobraziť
na stránke
adidas LIGHSTER BOUNCE W BLACK/VIOLET

Dámska bežecká obuv adidas LIGHSTER BOUNCE W BLACK/VIOLET bežecká obuv pre spevnené povrchy odpružená penou BOUNCE. Ľahká a priedušná.

63,70 €
Salomon XT TUCANA GTX W BLACK / BLUE

Dámska trailová bežecká obuv Salomon XT TUCANA GTX W BLACK / BLUE skvele drží stabilitu aj v najnáročnejších terénoch vďaka podrážke Contragrip HT high traction rubber. Pevná päta poskytuje komfort a tuhosť, membrána GoreTex zabezpečí nohu v suchu.

Akcia
98,10 €
Dámska bežecká obuv Nike FREE RN PINK

Dámska bežecká obuv Nike FREE RN PINK, obuv je odtlmená penou má neutrálny došľap, zvršok je z priedušného materiálu ,je určená pre rekreačných bežcov.

70,80 €
Dámska bežecká obuv Asics GEL IKAYA 7 W BLACK

Dámska bežecká obuv Asics GEL IKAYA 7 W BLACK, medzipodrážka z materiálu EVA v kombinácii s gelom zabezpečujú dobré odtlmenie, má odolnú podrážku a syntetický priedušný zvršok.

Akcia
50,00 €
Asics GEL ZONE 4 BLUE obuv

Dámska bežecká obuv Asics GEL ZONE 4 BLUE

Akcia
62,00 €
Asics GEL - CHART 2 W SPARKLING GRAPE / FLASH YELLOW / BLACK dámska bežecká obuv

Dámska bežecká obuv Asics GEL - CHART 2 W SPARKLING GRAPE / FLASH YELLOW / BLACK gelom odpružená topánka s podrážkou AHAR + so zvýšenou odlnosťou voči opotrebeniu.

55,20 €
Salomon WINGS ACCESS GTX BLACK

Dámska trailová bežecká obuv Salomon WINGS ACCESS GTX BLACK podrážka s výrazným dezénom contagrip, spevnená špica proti okopu, membrána GORE-TEX, vložky ORTHOLITE, rýchlosťahovacie šnúrky.

103,90 €
Dámska bežecká obuv adidas GALAXY 4 W BLACK

Dámska bežecká obuv adidas GALAXY 4 W BLACK ma priedušný sieťkový zvršok, medzipodrážka z materiálu CLOUFOAM, odolná podrážka, vloýky ORTHOLITE

45,20 €
Asics FUZEX LYTE W dámska bežecká obuv

dámska bežecká obuv Asics FUZEX LYTE W - je kvalitná obuv, ktorá využíva gelové odpruženie, odľahčená medzipodrážka z materiálu EVA. Topánka má priedušný zvršok.

74,30 €
Under Armour MICRO G ENGAGE dámska bežecká obuv

Dámska bežecká obuv Under Armour MICRO G ENGAGE. Priedušná sieťovina a pena dodáva podporu a štruktúru. Interná podpora päty TPU pre väčšiu stabilitu. Vložka 4D Foam® sa prispôsobí presne tvaru vašej nohy, čo eliminuje kĺzanie. Pena Micro G® tlmí nárazy a podporuje vaše zrýchlenie. Pevná gumená podrážka je strategicky umiestnená v oblastiach s vysokým opotrebovaním pre skvelý kontakt s povchom.

66,60 €
Asics GT-2000 4 LITE-SHOWP LASMA ORANGE bežecké topánky

Dámske bežecké topánky Asics GT-2000 4 LITE-SHOWP LASMA ORANGE bežecké topánky gelom tlmené bežecké topánky pre spevnené povrchy, GUIDANCE LINE, FLUIDRIDE, AHAR+, DYNAMIC DUOMAX, PLASMA GUARD.

Akcia
104,50 €
Dámska bežecká obuv Nike REVOLUTION 4 EU WHITE

Dámska bežecká obuv Nike REVOLUTION 4 EU WHITE, odtlmená penou, neutrálny došľap, priedušné, pre rekreačných bežcov.

43,10 €
Dámska bežecká obuv Salomon XA PRO 3D GTX ORANGE

Dámska bežecká trailová obuv Salomon XA PRO 3D GTX ORANGE s odtlmenou medzipodrážkou, tuhá a stabilná päta 3D chassis konštrukcia, CONTAGRIP podrážka drží stabilitu v náročných terénoch, ORTHOLITE vložky, QUICKLACE rýchlosťahovacie šnúrky, spevnená špica proti okopu, reflexné prvky a GORETEXOVÁ membrána , ktorá zabraňuje prenikaniu vody a zároveň je priedušná

135,40 €
Asics GEL - CHART 3 W PINK dámska bežecká obuv

dámska bežecká obuv Asics GEL - CHART 3 W PINK je určená pre rekreačný beh a tréning s gelovým odpružením, neutrálny došľap a priedušný zvršok, podrážka z materiálu AHAR + ktorá je odolná voči opotrebeniu.

61,60 €
Dámska bežecká obuv Salomon SPEEDCROSS 4 W BLUE

Dámska bežecká trailová obuv Salomon SPEEDCROSS 4 W BLUE je bežecká obuv do terénu, už legendárny model od Salomonu, extra zubatá podrážka CONTAGRIP s trakciou v teréne a stabilitou, rýchlo uväzovacie šnúrky quicklace, ORTHOLITE vložky, tlmeie penou, reflexné prvky.

110,00 €
Asics GEL-FUJIATTACK 5 GTX BLACK bežecká obuv

Dámska trailová bežecká obuv Asics GEL-FUJIATTACK 5 GTX BLACK bežecká obuv do terénu, gelom tlmená, AHAR+ podrážka, spevnená špica, GORE-TEX membrána, pevná päta.

Akcia
91,70 €
Kategórie
    SKSK
    Hľadať Registrovať
    Môj košík 0,00 €