Zoradiť podľa
Zobraziť
na stránke
adidas ELEMENT REFINE 3 W BLACK obuv

Dámska bežecká obuv adidas ELEMENT REFINE 3 W BLACK

Akcia
54,40 €
adidas GALAXY 3 W BLACK obuv

Dámska bežecká obuv adidas GALAXY 3 W BLACK

Akcia
38,90 €
adidas DURAMO 7 TRAIL W BLACK topánky

Dámske bežecké topánky adidas DURAMO 7 TRAIL W BLACK

Akcia
50,60 €
Nike WMNS DOWNSHIFTER 7 GREY obuv

Dámska bežecká obuv Nike WMNS DOWNSHIFTER 7 GREY

37,00 €
adidas COSMIC 2 W GREY obuv

Dámska bežecká obuv adidas COSMIC 2 W GREY

Akcia
45,60 €
adidas GALAXY 3 W PINK obuv

Dámska bežecká obuv adidas GALAXY 3 W PINK

Akcia
38,90 €
Dámska bežecká obuv Nike REVOLUTION 4 EU WHITE

Dámska bežecká obuv Nike REVOLUTION 4 EU WHITE, odtlmená penou, neutrálny došľap, priedušné, pre rekreačných bežcov.

40,90 €
Under Armour MICRO G ENGAGE dámska bežecká obuv

Dámska bežecká obuv Under Armour MICRO G ENGAGE. Priedušná sieťovina a pena dodáva podporu a štruktúru. Interná podpora päty TPU pre väčšiu stabilitu. Vložka 4D Foam® sa prispôsobí presne tvaru vašej nohy, čo eliminuje kĺzanie. Pena Micro G® tlmí nárazy a podporuje vaše zrýchlenie. Pevná gumená podrážka je strategicky umiestnená v oblastiach s vysokým opotrebovaním pre skvelý kontakt s povchom.

Akcia
63,20 €
Mizuno WAVE KIEN 3 GTX W BLACK/RED bežecká obuv

Bežecká obuv Mizuno WAVE KIEN 3 GTX W BLACK/RED trailová pánska bežecká obuv s membránou GORE-TEX, ktorá udrží nohu v suchu a tepelnom komforte.Odpruženie vlnovou doskou, EL8, podrážka x10, pevná päta, dobre sedia v každom teréne, netočí sa noha.

87,90 €
Salomon XA PRO 3D GTX W BLACK bežecká obuv

Dámska bežecká obuv Salomon XA PRO 3D GTX W BLACK trailová bežecká obuv, GORE-TEX membrána, rýchlosťahovacie šnúrky, stabilná podrážka CONTAGRIP s perfektnou trakciou, tvrdá päta, 3D chassis.

133,40 €
Salomon WINGS ACCESS 2 W PURPLE bežecká obuv

Dámska trailová bežecká obuv Salomon WINGS ACCESS 2 W PURPLE bežecká obuv, stabilná podrážka CONTAGRIP, vloťky ORTHOLITE, rýchlosťahovacie šnúrky.

72,50 €
Salomon SPEEDCROSS 4 GTX RED bežecká obuv

Dámska trailová bežecká obuv Salomon SPEEDCROSS 4 GTX RED bežecká obuv do terénu pre ženy, GORE-TEX membrána s vysokým výkonom udrží nohu v suchu a tepelnom komforte,už legendárny model od Salomonu, extra zubatá podrážka CONTAGRIP s trakciou v terénu a stabilitou, rýchlo uväzovacie šnúrky quicklace, ORTHOLITE vložky, LT lighteweight muscle, tlmeie penou, reflexné prvky.

131,20 €
Salomon X ULTRA 2 GTX W VIOLET bežecká obuv

Dámska bežecká obuv Salomon X ULTRA 2 GTX W VIOLET dámska bežecká obuv do terénu, tlmené penou, tuhá a stabilná päta advanced chassis konštrukcia, GORE-TEX membrána udrží vašu nohu v suchu a tepelnom komforte, CONTAGRIP podrážka drží stabilitu v náročných terénoch, ORTHOLITE vložky, QUICKLACE rýchlosťahovacie šnúrky, spevnená špica proti okopu, reflexné prvky.

Akcia
112,40 €
Dámska bežecká obuv Under Armour THREADBORNE FORTIS W BLACK

Dámska bežecká obuv Under Armour THREADBORNE FORTIS W BLACK, tlmená bežecká obuv pre ženskú nohu s neutrálnym došlapom, mesh zvršok, priedušná a ľahká.

93,70 €
Salomon XA PRO 3D GTX W GREEN dámska bežecká obuv

Dámska bežecká trailová obuv Salomon XA PRO 3D GTX W GREEN bežecká obuv do terénu, stabilná podrážka CONTAGRIP, konštrukcia 3D CHASSIS, GORE-TEX membrána odolná voči vode, pritom stíha vetrať, spevnená špica, ORTHOLITE vložky, rýchlo sťahovacie šnúrky.

Akcia
119,90 €
Salomon SPEEDCROSS 4 W ORANGE bežecká obuv

Dámska trailová bežecká obuv Salomon SPEEDCROSS 4 W ORANGE bežecká obuv do terénu, už legendárny model od Salomonu, extra zubatá podrážka CONTAGRIP s trakciou v teréne a stabilitou, rýchlo uväzovacie šnúrky quicklace, ORTHOLITE vložky, LT lighteweight muscle, tlmeie penou, reflexné prvky.

106,60 €
Kategórie
SlovenskoSK
Hľadať Registrovať
Môj košík 0,00 €