Zoradiť podľa
Zobraziť
na stránke
Salomon TECHAMPHIBIAN 3 BLUE outdoor obuv

Dámska adventure obuv Salomon TECHAMPHIBIAN 3 BLUE outdoor obuv komfortná, kríženec sandálov a turistickej polovičnej obuvi, QUICKLACE rýchlo uťahovacie šnúrky, mäkká sklápateľná päta na remienok, CONTAGRIP podrážka stabilná v teréne.

Akcia
77,70 €
Salomon TECHAMPHIBIAN 3 W GREEN outdoor obuv

Dámska adventure obuv Salomon TECHAMPHIBIAN 3 W GREEN outdoor obuv komfortná, kríženec sandálov a turistickej polovičnej obuvi, QUICKLACE rýchlo uťahovacie šnúrky, mäkká sklápateľná päta na remienok, CONTAGRIP podrážka stabilná v teréne.

Akcia
77,70 €
Columbia BARRACA STRAP GREY sandále

Dámske sandále Columbia BARRACA STRAP GREY sú pohodlé sandále s technológiou Techlite™ + OMNI-GRIP® a unikátnym dizajnom textilných popruhou ako zvršku.

43,70 €
Columbia SUNBREEZE VENT MUD/SORBET sandále

Dámske outdoor sandále Columbia SUNBREEZE VENT GREY pohodlné a ľahké turisitcké sandále na suchý zips, polstrované so stabilnou podrážkou OMNI-GRIP.

33,10 €
Columbia SUNBREEZE VENT BLACK/PLATINUM sandále

Dámske outdoor sandále Columbia SUNBREEZE VENT pohodlné a ľahké turisitcké sandále na suchý zips, polstrované so stabilnou podrážkou OMNI-GRIP.

30,50 €
Salomon TECHAMPHIBIAN3 WHITE

Dámske turistické sandále Salomon TECHAMPHIBIAN3 sú dámske outdoorové sandále s vysokou priedušnosťou skladacou a nastaviteľnou pätou zaiste splnia Vaše predstavy o spoľahlivej obuvi na všedný deň i na turistiku. Technológia CONTAGRIP™ zabezpečí lepšiu priľnavosť podrážky k povrchu. Zloženie: syntetika, textil

Akcia
66,00 €
Kategórie
SlovenskoSK
Hľadať Registrovať
Môj košík 0,00 €