Zoradiť podľa
Zobraziť
na stránke
Dámske sandále Crocs SWIFTWATER WEBBING W BLACK

Dámske sandále Crocs SWIFTWATER WEBBING W BLACK, pohodlné sandále a materiál Crocs ICONIC COMFORT.

40,50 €
Salomon TECHAMPHIBIAN 3 W GREEN outdoor obuv

Dámska adventure obuv Salomon TECHAMPHIBIAN 3 W GREEN outdoor obuv komfortná, kríženec sandálov a turistickej polovičnej obuvi, QUICKLACE rýchlo uťahovacie šnúrky, mäkká sklápateľná päta na remienok, CONTAGRIP podrážka stabilná v teréne.

Akcia
77,70 €
Dámske outdoorové sandále Columbia SANTIAM BEIGE

Dámske outdoorové sandále Columbia SANTIAM BEIGE pohodlné sandále pre ženy, podrážka s technológiou OMNI-GRIP, ANTIMICROBIAL – zabraňuje množeniu baktérií, ľahké, zapínanie na suchý zips, podrážka je tvarovaná na nohu s ANTI-ODOR materiálom, účinný proti zápachom. Zvršok je vyrobený z kože, vnútrajšok z textilu a podrážka zo syntetiky.

63,60 €
Columbia BARRACA STRAP GREY sandále

Dámske sandále Columbia BARRACA STRAP GREY sú pohodlé sandále s technológiou Techlite™ + OMNI-GRIP® a unikátnym dizajnom textilných popruhou ako zvršku.

Akcia
39,30 €
Dámske sandále Columbia WAVE TRAIN RED

Dámske sandále Columbia WAVE TRAIN RED štýlové sandále pre ženy, zapínanie na suchý zips, ANTIMICROBIAL technológia, ktorá zabraňuje množeniu baktérií, zvršok je tvorený syntetikou, vnútro textilom a podrážka je vyrobená zo syntetiky a je polstrovaná.

43,50 €
Columbia SUNBREEZE VENT MUD/SORBET sandále

Dámske outdoor sandále Columbia SUNBREEZE VENT GREY pohodlné a ľahké turisitcké sandále na suchý zips, polstrované so stabilnou podrážkou OMNI-GRIP.

34,80 €
Dámske sandále Columbia BIG WATER BLUE

Dámske sandále Columbia BIG WATER BLUE štýlové sandále pre ženy, zapínanie na suchý zips, ANTIMICROBIAL technológia, ktorá zabraňuje množeniu baktérií, zvršok je tvorený syntetikou, vnútro textilom a podrážka je vyrobená zo syntetiky.

55,00 €
Dámske sandále Columbia WAVE TRAIN BLACK

Dámske sandále Columbia WAVE TRAIN BLACK štýlové sandále pre ženy, zapínanie na suchý zips, ANTIMICROBIAL technológia, ktorá zabraňuje množeniu baktérií, zvršok je tvorený syntetikou, vnútro textilom a podrážka je vyrobená zo syntetiky.

43,50 €
Salomon TECHAMPHIBIAN3 WHITE

Dámske turistické sandále Salomon TECHAMPHIBIAN3 sú dámske outdoorové sandále s vysokou priedušnosťou skladacou a nastaviteľnou pätou zaiste splnia Vaše predstavy o spoľahlivej obuvi na všedný deň i na turistiku. Technológia CONTAGRIP™ zabezpečí lepšiu priľnavosť podrážky k povrchu. Zloženie: syntetika, textil

69,40 €
Columbia SUNBREEZE VENT BLACK/PLATINUM sandále

Dámske outdoor sandále Columbia SUNBREEZE VENT pohodlné a ľahké turisitcké sandále na suchý zips, polstrované so stabilnou podrážkou OMNI-GRIP.

Akcia
30,50 €
COLUMBIA Sunbreeze Vent

Dámské sandály, zapínání na suchý zip, mezipodešev Techlite podporující odtékání vody, podešev Omni-Grip® zajišťuje vysokou přilnavost k povrchu

18,80 €
Kategórie
    SKSK
    Hľadať Registrovať
    Môj košík 0,00 €