Zoradiť podľa
Zobraziť
na stránke
Columbia YOUTH MINX SLIP BLACK

Detskázimná obuv Columbia YOUTH MINX SLIP BLACK zateplenie Omni-Heat úprava waterproof, teplé zimné topánky so zateplením.

Akcia
64,80 €
Columbia YOUTH MINX MID II PINK/VIOLET zimná obuv

Detské zimné čižmy Columbia YOUTH MINX MID II PINK/VIOLET zimná obuv pre deti so zateplením OMNI-HEAT, zvyšuje izolačné vlastnosti bez nárastu váhy, zateplenie 200g funkčná až do teploty -32 °C, membrána OMNI-TECH udrží vašu nohu v suchu a tepelnom komforte, komín s umelou kožušinou, zvršok syntetika.

Akcia
72,90 €
adidas SNOWPITCH CW K BLUE obuv

Detská zimná obuv adidas SNOWPITCH CW K BLUE

57,30 €
Columbia YOUTH MINX SLIP GREY/PINK detské čižmy

Detské zimné čižmy Columbia YOUTH MINX SLIP GREY/PINK zimná obuv pre deti so zateplením OMNI-HEAT, zvyšuje izolačné vlastnosti bez nárastu váhy, zateplenie 200g funkčná až do teploty -32 °C, membrána OMNI-TECH udrží vašu nohu v suchu a tepelnom komforte, komín s umelou kožušinou, zvršok syntetika.

Akcia
57,10 €
Columbia YOUTH ROPE TOW III BLUE

Detská zimná obuv Columbia YOUTH ROPE TOW III BLUE WATERPROOF, spodná časť gumená, zateplenie, šnurovanie na zdrhovadlo - rýchlosťahovanie.

59,70 €
Columbia CHILDRENS ROPE TOW III PINK

Detská zimná obuv Columbia CHILDRENS ROPE TOW III PINK WATERPROOF, spodná časť gumená, zateplenie, šnurovanie na zdrhovadlo - rýchlosťahovanie.

56,80 €
Detská zimná obuv SOREL YOOT PAC NYLON RED

Detská zimná obuv SOREL YOOT PAC NYLON RED odolná a dokonale prispôsobená pre zimu a mokré chladné počasie. Zvršok je z priedušnejšieho odolného nylonu, kovové spony na šnúrky, spodok gumený so zvýšným krytím nartu, šnúrky na rýchlosťahovanie, nie je treba viazať, zateplenie až do -40 °C.

Akcia
57,90 €
Salomon XA PRO 3D WINTER BLUE detská obuv

Detská outdoorová zimná obuv Salomon XA PRO 3D WINTER BLUE je obuv vhodná do snehu i mrazu a a vďaka technológii Climashield Waterproof poskytuje ochranu pred chladom a vlhkom.

Akcia
68,40 €
Sorel CHILDREN CUB BLUE detské zimné topánky

Detské zimné topánky Sorel CHILDREN CUB BLUE majú vyberateľnú zateplenú vložku. Materiál je kombináciou syntetiky, gumy a textilu. Sú nepremokavé.

41,00 €
Sorel YOOT PAC NYLON PURPLE/PINK detské zimné topánky

Detské zimné topánky Sorel YOOT PAC NYLON PURPLE/PINK sú vhodné až do -40 stpňových mrazov, nepremokavé. Materiál je kombináciou textilu, syntetiky a gumy. Majú vyberateľnú vložku.

55,90 €
Sorel CHILDRENS SNOW COMMANDER PURPLE detské zimné topánky

Detské zimné topánky Sorel CHILDRENS SNOW COMMANDER PURPLE až do - 32 stupňových mrazov. Na suchý zips. Materiál je kombináciou syntetiky, gumy a textilu.

41,00 €
Sorel YOUTH CUB PINK/PURPLE/BLACK detské zimné topánky

Detské zimné topánky Sorel YOUTH CUB PINK/PURPLE/BLACK sú kombináciou gumy, textilu a syntetiky. Waterproof. Obsahujú vyberateľnú vložku.

41,00 €
Sorel CHILDRENS SNOW COMMANDER BLACK/BLUE detské zimné topánky

Detské zimné topánky Sorel CHILDRENS SNOW COMMANDER BLACK/BLUE až do - 32 stupňových mrazov. Na suchý zips. Materiál je kombináciou syntetiky, gumy a textilu.

41,00 €
Kategórie
    SKSK
    Hľadať Registrovať
    Môj košík 0,00 €