Zoradiť podľa
Zobraziť
na stránke
Detská lyžiarska súprava Icepeak JODY KD. ICEMAX PINK

Detská lyžiarska súprava Icepeak JODY KD. ICEMAX PINK model JODY KD. s technológiou Icemax, je kvalitná súprava z nepremokavého a takisto priedušného materiálu, čím umožní deťom tráviť čas vonku dlhšie a komfortnejšie. Súprava má reflexné detaily pre lepšiu viditeľnosť. Materiál: 100% polyester (vonkajšia časť), 100% polyester (podšívka)

Akcia
86,40 €
Detská lyžiarska súprava Icepeak JUDY KD. ICEMAX BLUE

Detská lyžiarska súprava Icepeak JUDY KD. ICEMAX BLUE lyžiarska súprava bunda a nohavice pre deti, s vodeodolným/priedušným – 10000/2000 materiálom ICEMAX, ktorý ochráni pred vodou a vetrom. Súprava je zateplená, má krytý zips, podlepené švy, snežný pás, odnímateľnú kapucňu, reflexné prvky. Nohavice majú tráky, spevnené kolená, všité gamaše, 100% syntetika.

92,70 €
Detská lyžiarska súprava Icepeak JAKE KD ICEMAX BLUE

Detská lyžiarska súprava Icepeak JAKE KD ICEMAX BLUE lyžiarska súprava bunda a nohavice pre deti, s vodeodolným/priedušným - 5000/2000 materiálom ICEMAX, ktorý ochráni pred vodou a vetrom. Súprava je zateplená, má podlepené švy, odnímateľná kapucňa, krytý zips, reflexné prvky. Nohavice majú tráky, spevnené kolená, všité gamaše, 100% syntetika.

Akcia
72,00 €
Chlapčenská súprava adidas TASTO KN DARK BLUE

Chlapčenská súprava adidas TASTO KN DARK BLUE tréningová súprava pre chlapcov z rýchloschnúceho a odolného materiálu, bunda je na zips a má dve praktické vrecká. Nohavice majú elastický pás so šnúrkou na sťahovanie a dve vrecká. 100% polyester.

36,10 €
Detská lyžiarska súprava Columbia BUGA SET GREEN

Detská lyžiarska súprava Columbia BUGA SET GREEN pohodlná teplá lyžiarska súprava s termoizolačnou vrstvou OMNI-HEAT a membránou OMNI-TECH odolnou voči vode a vetru. Bunda má nastaviteľnú kapucňu, krytý YKK zips, reflexné prvky. OUT-GROWN baliaci systém. Nohavice so zvýšenými flisovými trakmi so všitými gamašami. 100% polyester.

Akcia
60,30 €
Detská lyžiarska súprava Icepeak JAKE KD ICEMAX GREEN/BLUE

Detská lyžiarska súprava Icepeak JAKE KD ICEMAX GREEN/BLUE lyžiarska súprava bunda a nohavice pre deti, s vodeodolným/priedušným - 5000/2000 materiálom ICEMAX, ktorý ochráni pred vodou a vetrom. Súprava je zateplená, má podlepené švy, odnímateľná kapucňa, krytý zips, reflexné prvky. Nohavice majú tráky, spevnené kolená, všité gamaše, 100% syntetika.

Akcia
69,10 €
Chlapčenská tréningová súprava Puma ACTIVE BLUE

Chlapčenská tréningová súprava Puma ACTIVE BLUE športová súprava pre chlapcov, bunda je na zips a má dve praktické vrecká, nohavice majú elastický pás so šnúrkou na sťahovanie a dve vrecká. 100% polyester

33,60 €
Dievčenská súprava adidas KIMANA UNI PINK

Dievčenská súprava adidas KIMANA UNI PINK tréningová súprava pre dievčatá, z rýchloschnúceho a odolného materiálu, bunda je na zips a má dve praktické vrecká. Nohavice majú elastický pás so šnúrkou na sťahovanie a dve vrecká. 100% polyester.

38,90 €
Nike GARCONS BOYS GREY/BLACK tepláková súprava

Chlapčenská tepláková súprava Nike GARCONS BOYS GREY/BLACK tepláková súprava, funkčná a ľahká, rýchlo schne DRY-FIT 100% polyester.

33,60 €
Nike YA ADJ WVN GPX II RED súprava

Chlapčenská tréningová súprava Nike YA ADJ WVN GPX II RED 100% polyester

Akcia
45,60 €
Detská lyžiarska súprava Icepeak JERRY KD. ICEMAX NAVY BLUE

Detská lyžiarska súprava Icepeak JERRY KD. ICEMAX NAVY BLUE lyžiarska súprava, bunda a nohavice pre deti, s vodeodolným/priedušným – 10000/2000 materiálom ICEMAX, ktorý ochráni dieťa pred vodou a vetrom. Súprava je zateplená, má krytý zips, podlepené švy, snežný pás, odnímateľnú kapucňu, reflexné prvky. Nohavice majú tráky, spevnené kolená, všité gamaše, 100% syntetika.

Akcia
76,10 €
Dievčenská súprava adidas KIMANA PETS RED

Dievčenská súprava adidas KIMANA PETS RED tréningová súprava pre dievčatá, z rýchloschnúceho a odolného materiálu, bunda je na zips a má dve praktické vrecká. Nohavice majú elastický pás so šnúrkou na sťahovanie a dve vrecká na zips. 100% polyester.

36,70 €
LEGO wear UGO 670 BLUE súprava

Detská súprava LEGO wear UGO 670 BLUE 100% polyester

32,20 €
LEGO wear UGO 670 PURPLE súprava

Detská súprava LEGO wear UGO 670 PURPLE 100% polyester

32,20 €
Dievčenská súprava NIKE G Nsw Trk Suit Ft

Dievčenská tréningová súprava

Akcia
40,00 €
adidas TESTA K BLUE/BLACK

Detská tepláková súprava adidas TESTA K BLUE/BLACK pohodlná súprava mikiny na zips a teplákov 100% polyester

33,70 €
Kategórie
    SKSK
    Hľadať Registrovať
    Môj košík 0,00 €