Zoradiť podľa
Zobraziť
na stránke
Deuter AC SPHERIC 32 GREEN batoh

Turistický batoh Deuter AC SPHERIC 32 GREEN outdoor batoh, chrbtový systém Deuter aircomfort, sieťkový systém, bedrový pás, pláštenka - raincover, spodný, prepáškou oddeliteľný vstup, YKK zips, bočné sieťové vrecká, bočné vrecko na zips, úchyt na palice, vrchlík. Objem 32l

Akcia
81,20 €
Batoh Nike NK SB CRTHS BKPK BLACK

Batoh Nike NK SB CRTHS BKPK BLACK batoh na skate, alebo do mesta, dva popruhy na prednej časti pre uchytenie skateboardu, spevnený spodok, mini vrecko na zips umiestnené na vrchnej časti, vnútorná veľká komora

Akcia
36,30 €
Under Armour HUSTLE LDWR BLACK batoh

Batoh Under Armour HUSTLE LDWR BLACK, nastaviteľné popruhy, priestor pre 15 palcový notebook.

Akcia
22,90 €
Nike YA CHEYENNE SOLID BP BLACK

Batoh Nike YA CHEYENNE SOLID BP BLACK priestranný batok skôr do mesta, veľká komora s sieťkovým vnútorným vreckom a predným vreckom na zips.

26,60 €
Batoh Nike ALL ACCESS SOLEDAY BLACK

Batoh Nike ALL ACCESS SOLEDAY BLACK pohodlný batoh do mesta, veľká komora, rozsiahle vrchné vrecko s úložným usporiadaním.

Akcia
21,80 €
Nike ELEMENTAL BACKPACK BLUE batoh

Batoh Nike ELEMENTAL BACKPACK BLUE batoh na každý deň, do školy aj do telocvične, jedna komora, predné vrecko, polstrovaný chrbát, bočné sieťové vrecko, peračník. 45,5 cm x 30,5 cm x 12,5 cm

20,60 €
Puma PIONEER I 25l BLUE batoh

Ruksak Puma PIONEER I 25l BLUE batoh, batoh do mesta a do školy, spodok z pevnej látky duraBASE, ergonomické popruhy, reflexné prvky, veľká komor a sprepážkou pre notebook, predné vrecko.

13,60 €
Turistický batoh Mammut CREON TOUR 28 L BLACK

Turistický batoh Mammut CREON TOUR 28 L BLACK, je priestranný športový batoh, vhodný na turistiku a outdoorové aktivity. Batoh má jednu hlavnú komorou prístupnou zvrchu , vrchlík batohu má zips a je možné v ňom uschovať menšie predmety. Batoh má odvetrané a nastaviteľné popruhy a taktiež bedrový popruh. Chrbtový systém CONTACT STREAM , zabezpečuje dobré odvetranie. Batoh má pútka na turistické paličky a a vrecko na zips na prednej strane batohu a vrecko na vodný rezervoár. Batoh má objem 28 L a rozmery 57 x 29 x 23 cm.

Akcia
91,70 €
Ľahký turistický batoh Mammut LITHIA SPEED 15 L PINK

Ľahký turistický batoh Mammut LITHIA SPEED 15 L PINK, je ľahký a kompaktný batoh, vhodný na krátke túry, lezenie, výlety, má jednu hlavnú komoru, vrecko pre vodný rezervoár. Bočné sieťované vrecká s kompresným popruhom, malé vrecko na zips na prednej strany batohu. Na prednej strane sú taktiež pútka na uchytenie vybavenia. Ramenné popruhy sú polstrované s malým vreckom na zips na jednom popruhu, odvetrané a nastaviteľné. Batoh má nastaviteľný bedrový popruh s kapsičkou na zips a prsný popruh s integrovanou píštaľkou a polstrovaný chrbát. Batoh má objem 15 L a rozmery 45 x 24 x 15 cm.

Akcia
73,50 €
Ľahký turistický batoh Mammut LITHIA SPEED 15 L BLUE

Ľahký turistický batoh Mammut LITHIA SPEED 15 L BLUE, je ľahký a kompaktný batoh, vhodný na krátke túry, lezenie, výlety, má jednu hlavnú komoru, vrecko pre vodný rezervoár. Bočné sieťované vrecká s kompresným popruhom, malé vrecko na zips na prednej strany batohu. Na prednej strane sú taktiež pútka na uchytenie vybavenia. Ramenné popruhy sú polstrované s malým vreckom na zips na jednom popruhu, odvetrané a nastaviteľné. Batoh má nastaviteľný bedrový popruh s kapsičkou na zips a prsný popruh s integrovanou píštaľkou a polstrovaný chrbát. Batoh má objem 15 L a rozmery 45 x 24 x 15 cm.

Akcia
73,50 €
Turistický batoh Salomon EVASION 25 BLACK

Turistický batoh Salomon EVASION 25 BLACK, ľahký batoh nie len na turistiku z odolného materiálu, bedrový pás s vreckom, dobre odvetraný chrbát pomocou tubularneho systému, pripravený pre pitný systém, jedna veľká komora s prepážkou, sieťové vrecká po bokoch, elastické popruhy, upínanie na palice, objem 25l.

Akcia
56,20 €
Turistický batoh Salomon EVASION 25 GREEN/PINK

Turistický batoh Salomon EVASION 25 GREEN/PINK, ľahký batoh nie len na turistiku z odolného syntetického materiálu, prsný pás a bedrový pás s vreckom, dobre odvetraný chrbát a popruhy, pripravený pre pitný systém, jedna veľká komora s prepážkou s cvočkou, sieťové vrecká po bokoch, elastické popruhy, upínanie na palice, objem 25l.

59,20 €
Turistický batoh Salomon EVASION 25 GREEN

Turistický batoh Salomon EVASION 25 GREEN, ľahký batoh nie len na turistiku z odolného materiálu, bedrový pás s vreckom, dobre odvetraný chrbát, pripravený pre pitný systém, jedna veľká komora s prepážkou, sieťové vrecká po bokoch, elastické popruhy, upínanie na palice, objem 25l.

59,20 €
Turistický batoh Salomon EVASION 25 GREEN

Turistický batoh Salomon EVASION 25 GREEN, ľahký batoh univerzálneho zamerania, široký bedrový pás s vreckom, dobre odvetraný chrbát pomocou, pripravený pre pitný systém, jedna veľká komora s prepážkou, sieťové vrecká po bokoch, elastické popruhy, upínanie na palice, objem 25l.

Akcia
56,20 €
Ľahký turistický batoh Mammut NEON LIGHT 12 L BLUE

Ľahký turistický batoh Mammut NEON LIGHT 12 L BLUE, je odľahčený a kompaktný batoh s jednou hlavnou komorou, vreckom pre vodný rezervoár. Bočné vrecko na zips a malé vrecko na prednej strany batohu. Na prednej strane sú taktiež pútka na uchytenie vybavenia. Ramenné popruhy sú polstrované, odvetrané a nastaviteľné. Batoh má nastaviteľný bedrový a prsný popruh s integrovanou píštaľkou a polstrovaný chrbát. Batoh má objem 12 L a rozmery 48 x 25 x 20 cm.

48,80 €
Ľahký turistický batoh Mammut NEON SPEED 15 L BLACK

Ľahký turistický batoh Mammut NEON SPEED 15 L BLACK, je odľahčený a kompaktný batoh s jednou hlavnou komorou prístupnou zvrchu , vreckom pre vodný rezervoár. Kapsička na prednej strane, ktorá sa dá zväčšiť. Na prednej strane sú pútka na uchytenie vybavenia. Ramenné popruhy sú polstrované, odvetrané a nastaviteľné s kapsičkou na telefón a s dvoma prsnými popruhmi. Batoh má nastaviteľný bedrový popruh a a polstrovaný chrbát. Batoh má objem 15 L a rozmery 40 x 20 x 10 cm.

Akcia
57,10 €
Kategórie
    SKSK
    Hľadať Registrovať
    Môj košík 0,00 €