Zoradiť podľa
Zobraziť
na stránke
Deuter AC SPHERIC 32 GREEN batoh

Turistický batoh Deuter AC SPHERIC 32 GREEN outdoor batoh, chrbtový systém Deuter aircomfort, sieťkový systém, bedrový pás, pláštenka - raincover, spodný, prepáškou oddeliteľný vstup, YKK zips, bočné sieťové vrecká, bočné vrecko na zips, úchyt na palice, vrchlík. Objem 32l

Akcia
81,20 €
Mammut CREA LIGHT 30L BLUE turistický batoh

Turistický batoh Mammut CREA LIGHT 30L BLUE turistický batoh všestranný letný, sieťový chrbát predpnutý, hliníkový rám, predné sieťové vrecko, vrchlíkový systém, predpripravený pre vodné systémyupínanie pre palice, bočné sieťové vrecká, bedrový a prsný pás, píšťalka, nastaviteľná výška popruhov, XS S M.

74,30 €
Turistický batoh Deuter AC SPHERIC 25 BLUE

Turistický batoh Deuter AC SPHERIC 25 BLUE outdoor batoh, chrbtový systém Deuter aircomfort, sieťkový systém, bedrový pás, pláštenka - raincover, spodný, vrecko na vodný rezervoár, malé vrecko na zips vo vrchnej časti a malé vrecko na zips v prednej časti batohu, YKK zips, bočné sieťové vrecká, úchyt na palice. Objem 25 l

Akcia
75,20 €
Nike ALPHA ADAPT REV BP 28L BLACK

Batoh Nike ALPHA ADAPT REV BP BLACK priestranný batoh nie len do mesta, pevný materiál, veľká komora, menšia predná komora s organizérom, predné vrecko, odvetrané široké popruhy, spevnený spodok.

34,20 €
Nike YA CHEYENNE SOLID BP BLACK

Batoh Nike YA CHEYENNE SOLID BP BLACK priestranný batok skôr do mesta, veľká komora s sieťkovým vnútorným vreckom a predným vreckom na zips.

26,60 €
Nike ELEMENTAL BACKPACK BLUE batoh

Batoh Nike ELEMENTAL BACKPACK BLUE batoh na každý deň, do školy aj do telocvične, jedna komora, predné vrecko, polstrovaný chrbát, bočné sieťové vrecko, peračník. 45,5 cm x 30,5 cm x 12,5 cm

20,60 €
Lowe Alpine AIRZONE R ND 24 BLACK turistický batoh

Dámsky outdoor batoh Lowe Alpine AIRZONE R ND 24 BLACK turistický batoh pre ženy, chrbtový systém vystužený, predpätý, bedrový pás, YKK zips, pláštenka - raincover, bočné sieťkové vrecká, predné vrecko na zips, vrchlík, upínanie na palice.

58,80 €
Puma PIONEER I 25l BLUE batoh

Ruksak Puma PIONEER I 25l BLUE batoh, batoh do mesta a do školy, spodok z pevnej látky duraBASE, ergonomické popruhy, reflexné prvky, veľká komor a sprepážkou pre notebook, predné vrecko.

13,60 €
Batoh Nike SB ICON BKPK BLACK

Batoh Nike SB ICON BKPK BLACK jednoduchý batoh do mesta s veľkou komorou a menším predným vreckom na zips, zazipsované vrecká po bokoch, komfortný na nosenie

Akcia
26,40 €
Turistický batoh Mammut CREON TOUR 28 L BLACK

Turistický batoh Mammut CREON TOUR 28 L BLACK, je priestranný športový batoh, vhodný na turistiku a outdoorové aktivity. Batoh má jednu hlavnú komorou prístupnou zvrchu , vrchlík batohu má zips a je možné v ňom uschovať menšie predmety. Batoh má odvetrané a nastaviteľné popruhy a taktiež bedrový popruh. Chrbtový systém CONTACT STREAM , zabezpečuje dobré odvetranie. Batoh má pútka na turistické paličky a a vrecko na zips na prednej strane batohu a vrecko na vodný rezervoár. Batoh má objem 28 L a rozmery 57 x 29 x 23 cm.

Akcia
91,70 €
Ľahký turistický batoh Mammut LITHIA SPEED 15 L PINK

Ľahký turistický batoh Mammut LITHIA SPEED 15 L PINK, je ľahký a kompaktný batoh, vhodný na krátke túry, lezenie, výlety, má jednu hlavnú komoru, vrecko pre vodný rezervoár. Bočné sieťované vrecká s kompresným popruhom, malé vrecko na zips na prednej strany batohu. Na prednej strane sú taktiež pútka na uchytenie vybavenia. Ramenné popruhy sú polstrované s malým vreckom na zips na jednom popruhu, odvetrané a nastaviteľné. Batoh má nastaviteľný bedrový popruh s kapsičkou na zips a prsný popruh s integrovanou píštaľkou a polstrovaný chrbát. Batoh má objem 15 L a rozmery 45 x 24 x 15 cm.

Akcia
73,50 €
Ľahký turistický batoh Mammut NEON LIGHT 12 L PINK

Ľahký turistický batoh Mammut NEON LIGHT 12 L PINK, je odľahčený a kompaktný batoh s jednou hlavnou komorou, vreckom pre vodný rezervoár. Bočné vrecko na zips a malé vrecko na prednej strany batohu. Na prednej strane sú taktiež pútka na uchytenie vybavenia. Ramenné popruhy sú polstrované, odvetrané a nastaviteľné. Batoh má nastaviteľný bedrový a prsný popruh s integrovanou píštaľkou a polstrovaný chrbát. Batoh má objem 12 L a rozmery 48 x 25 x 20 cm.

48,80 €
Ľahký turistický batoh Mammut LITHIA SPEED 15 L BLUE

Ľahký turistický batoh Mammut LITHIA SPEED 15 L BLUE, je ľahký a kompaktný batoh, vhodný na krátke túry, lezenie, výlety, má jednu hlavnú komoru, vrecko pre vodný rezervoár. Bočné sieťované vrecká s kompresným popruhom, malé vrecko na zips na prednej strany batohu. Na prednej strane sú taktiež pútka na uchytenie vybavenia. Ramenné popruhy sú polstrované s malým vreckom na zips na jednom popruhu, odvetrané a nastaviteľné. Batoh má nastaviteľný bedrový popruh s kapsičkou na zips a prsný popruh s integrovanou píštaľkou a polstrovaný chrbát. Batoh má objem 15 L a rozmery 45 x 24 x 15 cm.

Akcia
73,50 €
Turistický batoh Salomon EVASION 25 BLACK

Turistický batoh Salomon EVASION 25 BLACK, ľahký batoh nie len na turistiku z odolného materiálu, bedrový pás s vreckom, dobre odvetraný chrbát pomocou tubularneho systému, pripravený pre pitný systém, jedna veľká komora s prepážkou, sieťové vrecká po bokoch, elastické popruhy, upínanie na palice, objem 25l.

Akcia
56,20 €
Turistický batoh Salomon EVASION 25 GREEN/PINK

Turistický batoh Salomon EVASION 25 GREEN/PINK, ľahký batoh nie len na turistiku z odolného syntetického materiálu, prsný pás a bedrový pás s vreckom, dobre odvetraný chrbát a popruhy, pripravený pre pitný systém, jedna veľká komora s prepážkou s cvočkou, sieťové vrecká po bokoch, elastické popruhy, upínanie na palice, objem 25l.

59,20 €
Turistický batoh Salomon EVASION 25 GREEN

Turistický batoh Salomon EVASION 25 GREEN, ľahký batoh univerzálneho zamerania, široký bedrový pás s vreckom, dobre odvetraný chrbát pomocou, pripravený pre pitný systém, jedna veľká komora s prepážkou, sieťové vrecká po bokoch, elastické popruhy, upínanie na palice, objem 25l.

Akcia
56,20 €
Kategórie
    SKSK
    Hľadať Registrovať
    Môj košík 0,00 €