Bollé NOVA II MATTE LIME AND TEAL ZENITH lyžiarske okuliare

Bollé NOVA II MATTE LIME AND TEAL ZENITH lyžiarske okuliare

Lyžiarske okuliare Bollé MATTE LIME AND TEAL ZENITH obsahujú UVA a UVB ochranu, dvojitá šošovka VERMILLON GUN + Carbo-glas®, P80 + ANTI-FOG, dobrý ventilačný systém Flow-Tech®, ktorý zabraňuje zahmlievaniu, rámik okuliarov je z pružného plastu, okuliare sú komfortné na nosenie a sedia do všetkých typov prilieb.majú silikónový popruch, filter S2.
Detské lyžiarske okuliare Briko AGUA WHITE

Lyžiarske okuliare Briko AGUA WHITE obsahujú UVA a UVB ochranu, dvojitú šošovku, dobrý ventilačný systém, ktorý zabraňuje zahmlievaniu, rámik okuliarov je z pružného plastu, okuliare sú komfortné a obsahujú filter kategórie S1.

Akcia
21,20 €
Lyžiarske okuliare Atomic SAVOR S PHOTO WHITE

Lyžiarske okuliare Atomic SAVOR S PHOTO WHITE obsahujú UVA a UVB ochranu, dvojitú fotochromatickú šošovku, ktorá sa stmavuje podľa intenzity slnka v rozmedzí S1 – S3 filtra, dobrý ventilačný systém, ktorý zabraňuje zahmlievaniu, rámik okuliarov je z pružného plastu, okuliare sú komfortné a kompatibilné s Atomic lyžiarskymi prilbami.

Akcia
65,90 €
Uvex SNOWSTRIKE VM RED/WHITE lyžiarske okuliare

Lyžiarske okuliare Uvex SNOWSTRIKE VM RED/WHITE litemirror red, variomatic/clear S1-S3, uvex snowstrike VM sú lyžiarske okuliare s variomatickýn zorníkom (zorník, ktorý sa sám stmavuje ) v pestrých nových dizajnoch s agresívnym dizajnom ideálne na agresívnu jazdu. Kombinácia štýlového dizajnu a nových nápaditých farieb je zárukou toho, že model Snowstrike na zjazdovke zaujme. Okuliare v sebe skĺbujú tie najnovšie technológie a skvelý zorný úhol za všetkých okolností.

134,60 €
Lyžiarske okuliare Oakley 02XL WHITE

Lyžiarske okuliare Oakley 02XL WHITE UVA a UVB a UVC ochranu, veľkú dvojitá cylindrickú šošovku ventilačný systém, ktorý zabraňuje zahmlievaniu, rámik okuliarov je z pružného plastu. Okuliare majú filter kategórie S1.

72,90 €
Poc RETINA BIG HYDROGENE WHITE lyžiarske okuliare

Lyžiarske okuliare Poc RETINA BIG HYDROGENE WHITE majú extra veľké zorné pole, polyuretánový rám s trojvrstvou penou. Dvojité sklá s polykarbonátu a propinátovej celulózy, ktoré poskytujú vynikajúce optické vlastnosti. Úprava Anti-fog zahmlievaniu a Anti-scratch proti poškriabaniu. Kategória S 2.

149,10 €
Lyžiarske okuliare Uvex SLIDER BLUE

Lyžiarske okuliare Lyžiarske okuliare Uvex SLIDER BLUE - majú cylindrický zorník lasergold kategórie S2 s UVA a UVB a UVC ochranou ,dobrý ventilačný systém s protizahmlievacou úpravou, rámik z mäkkého plastu.

Akcia
27,10 €
Bollé NOVA II GREEN/BLACK lyžiarske okuliare

Lyžiarske okuliare Bollé NOVA II MATTE GREEN ZENITH obsahujú UVA a UVB ochranu, dvojitá šošovka VERMILLON GUN + Carbo-glas®, P80 + ANTI-FOG, dobrý ventilačný systém Flow-Tech®, ktorý zabraňuje zahmlievaniu, rámik okuliarov je z pružného plastu, okuliare sú komfortné na nosenie a sedia do všetkých typov prilieb.majú silikónový popruch, filter S2.

Akcia
37,60 €
Lyžiarske okuliare Bollé NOVA II MATTE WHITE

Lyžiarske okuliare Bollé NOVA II MATTE WHITE obsahujú UVA a UVB ochranu, dvojitá šošovka + Carbo-glas®, P80 + ANTI-FOG, dobrý ventilačný systém Flow-Tech®, ktorý zabraňuje zahmlievaniu, rámik okuliarov je z pružného plastu, okuliare sú komfortné na nosenie a sedia do všetkých typov prilieb.majú silikónový popruch, filter VERMILLON GUN S2.

Akcia
42,20 €
Lyžiarske okuliare Bollé NOVA II MATTE GREEN SQUARE

Lyžiarske okuliare Bollé NOVA II MATTE GREEN SQUARE obsahujú UVA a UVB ochranu, dvojitá šošovka + Carbo-glas®, P80 + ANTI-FOG, dobrý ventilačný systém Flow-Tech®, ktorý zabraňuje zahmlievaniu, rámik okuliarov je z pružného plastu, okuliare sú komfortné na nosenie a sedia do všetkých typov prilieb.majú silikónový popruch, filter VERMILLON GUN S2.

Akcia
42,10 €
Bollé TSAR BLACK lyžiarske okuliare

Lyžiarske okuliare Bollé TSAR BLACK obsahujú UVA a UVB ochranu, dvojitá šošovka MODULAR CITRUS GUN, Carbo-glas® anti-scratch, P80 + ANTI-FOG, dobrý ventilačný systém v ráme aj skle Flow-Tech®, ktorý zabraňuje zahmlievaniu, systém B-FLEX Technology, ktorý prispôsobuje okuliare pre všetky typy tvárí, rámik okuliarov je z pružného plastu, široké zorné pole, dvojitá tvárová pena vyrobená z fleece materiálu zaisťuje maximálne pohodlie, okuliare sú komfortné na nosenie a sedia do všetkých typov prilieb. filter S1-S3.

Akcia
121,40 €
Bollé FREEZE SHINY WHITE lyžiarske okuliare

Lyžiarske okuliare Bollé FREEZE SHINY WHITE obsahujú UVA a UVB ochranu, dvojitá šošovka VERMILLON, P80 + ANTI-FOG, dobrý ventilačný systém Flow-Tech®, ktorý zabraňuje zahmlievaniu, rámik okuliarov je z pružného plastu, okuliare sú komfortné na nosenie a sedia do všetkých typov prilieb. filter 2.

Akcia
15,60 €
Lyžiarske okuliare Bollé NOVA II MATTE BLUE

Lyžiarske okuliare Bollé NOVA II MATTE BLUE RETRO COLLECTION, sfarbenie zorníka vermillon gun, kategória S2 pre polooblačno, anti scratch proti poškrabaniu, anti fog proti zahmlievaniu, UV ochrana, dvojité šošovky, flow tech ventilácia.

Akcia
30,80 €
Bollé NOVA II MATTE GREEN ACIDULE lyžiarske okuliare

Lyžiarske okuliare Bollé NOVA II MATTE GREEN ACIDULE obsahujú UVA a UVB ochranu, dvojitá šošovka GREEN EMERALD + Carbo-glas®, P80 + ANTI-FOG, dobrý ventilačný systém Flow-Tech®, ktorý zabraňuje zahmlievaniu, rámik okuliarov je z pružného plastu, okuliare sú komfortné na nosenie a sedia do všetkých typov prilieb.majú silikónový popruch.filter S2.

Akcia
63,20 €
Detské lyžiarske okuliare Bollé VOLT RED GRAFFITI

Lyžiarske okuliare pre deti a dorast Bollé VOLT RED GRAFFITI obsahujú UVA a UVB ochranu, dvojitá šošovka VERMILLON, P80 + ANTI-FOG, dobrý ventilačný systém Flow-Tech®, ktorý zabraňuje zahmlievaniu, rámik okuliarov je z pružného plastu, okuliare sú komfortné na nosenie a sedia do všetkých typov prilieb. filter S2.

Akcia
18,50 €
Lyžiarske okuliare Briko LAVA USSA BLUE

Lyžiarske okuliare Briko LAVA USSA BLUE obsahujú UVA a UVB ochranu, dvojitú šošovku, dobrý ventilačný systém, ktorý zabraňuje zahmlievaniu, rámik okuliarov je z pružného plastu, okuliare sú komfortné a obsahujú filter kategórie S1.

Akcia
67,00 €
Bollé VOLT PINK BUTTERFLY lyžiarske okuliare

Lyžiarske okuliare Bollé VOLT PINK BUTTERFLY obsahujú UVA a UVB ochranu, dvojitá šošovka VERMILLION, P80 + ANTI-FOG, dobrý ventilačný systém Flow-Tech®, ktorý zabraňuje zahmlievaniu, rámik okuliarov je z pružného plastu, okuliare sú komfortné na nosenie a sedia do všetkých typov prilieb. filter S2.

Akcia
25,20 €
Cébé ORIGINS S PINK dámske lyžiarske okuliare

Lyžiarske okuliare Cébé ORIGINS S PINK kompatibilné okuliare s dostatočným miestom na dioptrické okuliare, nezahmlievajú sa, chránia aj v najslnečnejších podmienkach a umožňujú prirodzené vnímanie farieb, 100% UV filter, vonkajšia vrstva šošovky je vyrobená z vysoko odolného polykarbonátu, odolná voči poškriabaniu. Model obsahuje kĺbové uchytenie popruhu o rám, čo umožňuje komfortné nosenie spolu s prilbou. Kategória S 3.

71,80 €
Lyžiarske okuliare Bollé NOVA II MATTE WHITE

Lyžiarske okuliare Bollé NOVA II MATTE WHITE RETRO COLLECTION, sfarbenie vermillon gun, kategória S2 pre polooblačno, anti scratch, anti fog, UV ochrana, dvojité šošovky, flow tech ventilácia.

Akcia
30,80 €
Bollé GRAVITY 2 TONES BLACK lyžiarske okuliare

Lyžiarske okuliare Bollé SCHUSS SHINY PINK obsahujú UVA a UVB ochranu, dvojitá šošovka MODULATOR VERMILLON BLUE + Carbo-glas®, P80 + ANTI-FOG, EQUALIZER VENT, dobrý ventilačný systém Flow-Tech® , ktorý zabraňuje zahmlievaniu, rámik okuliarov je z pružného plastu, okuliare sú komfortné na nosenie, majú široký zorný uhol a sedia do všetkých typov prilieb, filter S1-2.

Akcia
93,60 €
Lyžiarske okuliare Bollé MATTE LIME AND TEAL ZENITH obsahujú UVA a UVB ochranu, dvojitá šošovka VERMILLON GUN + Carbo-glas®, P80 + ANTI-FOG, dobrý ventilačný systém Flow-Tech®, ktorý zabraňuje zahmlievaniu, rámik okuliarov je z pružného plastu, okuliare sú komfortné na nosenie a sedia do všetkých typov prilieb.majú silikónový popruch, filter S2.
Farebná kombinácia MATTE LIME AND TEAL ZENITH
Farba GREEN
Pohlavie muži | ženy
Pridať hodnotenie môžu len príhlásený používatelia
Vaše hodnotenie (od 1 - najslabšie do 5 - najlepšie)
Správa
Klady
Zápory
SlovenskoSK
Hľadať Registrovať
Môj košík 0,00 €