Hľadať Registrácia
Môj košík 0,00 €

Komfort a pružnosť - to je Adidas Energy Boost

Pridané 23.04.2018 Gurkuda

Pravidelný bežecký tréning po asfaltovom povrchu predstavuje najväčšiu záťaž na rôzne časti ľudského tela. Výrobcovia bežeckej obuvi preto už pred časom prišli s penovými výplňami integrovanými priamo do podrážky topánok, aby čiastočne stlmili tvrdé nárazy nohy na asfalt a prispeli tým k nižšiemu opotrebovaniu kĺbov a kolien. 

Adidas Energy Boost

Dopad nohy na asfalt okrem toho spôsobuje stratu istej časti energie, ktorú bežec vynakladá na to, aby sa pohyboval smerom vpred. Rôzne penové výplne okrem poskytnutia komfortu bežcovi pri behaní svojím „trampolínovým“ efektom prispievajú k nižším stratám energie, vďaka čomu bežec pri rovnakej námahe dokáže zabehnúť dlhšiu vzdialenosť, prípadne tú istú vzdialenosť rýchlejšie ako bežec, ktorý nemá na nohách obuv s penovou výplňou.

Adidas teraz prichádza s najdokonalejšou penovou výplňou bežeckej obuvi na trhu. Výrobca tvrdí, že jeho penová výplň poskytuje najvyššiu návratnosť energie v bežeckom priemysle. Bežeckú obuv Adidas s najkvalitnejšou technológiou odpruženia nájdete v obchodoch pod označením ENERGY BOOST.

Základom tejto technologickej novinky je použitie celkom nového materiálu od koncernu BASF, svetového lídra v oblasti vývoja a výroby inovatívnych materiálov v najrozmanitejších oblastiach priemyslu.  Tento materiál poskytuje priam optimálny pomer medzi komfortom a odpružením, vďaka čomu je ideálny pre všetkých bežcov, ktorí sa chcú pri behaní cítiť komfortne, no zároveň sa neustále snažia zvyšovať vzdialenosť svojho behu i jeho rýchlosť.

Špeciálna pena BOOST nachádzajúca sa v bežeckej obuvi značky Adidas je podľa laboratórnych testov až trikrát odolnejšia ako bežne používaná penová výplň, čo umožňuje nielen plynulejší beh, ale aj dlhšiu životnosť obuvi. Pena BOOST je navyše v bežeckej obuvi značky Adidas kombinovaná s technológiou Techfit a elastickým polyuretánom, ktoré zaručujú príjemné pohodlie a spevnenie celého chodidla pri pohybe. Pružná a priedušná sieťovina dokonale priľne k ponožke a špeciálne pásy naprieč zvrškom tenisky stabilizujú chodidlo tam, kde to najviac potrebuje.     

Nike NSW MODERN JOGGER GREY nohavice

Pánske tréningové nohavice Nike NSW MODERN JOGGER GREY 80% bavlna 20% polyester

Akcia
31,20 €
Columbia GO TO HOODED JKT BLUE pánska outdoor bunda

Pánska outdoor bunda Columbia GO TO HOODED JKT BLUE Omni-heat viditelná technoloógia hliníkových bodiek na priedušnom materiály zaisťuje viacej tepla prostredníctvom odrazu ľudského tepla a jeho udržnia pod odevom. Outdoorová bunda so sťahovatelnou kapucň

85,70 €
Turistická bunda McK ACTIVE KENNY RED

Turistická bunda McK ACTIVE KENNY RED je zateplená výplňou THINSULATE odolná proti vetru. Rukávy ukončené gumičkmi. Sťahovacia kapuca a spodok. Dve vrecká na zips.

52,70 €

Posledné príspevky

Všetko čo potrebujete vedieť o športovej masáži
Všetko čo potrebujete vedieť o športovej masáži
Včera ste to v posilke prehnali a dnes sa neviete ani pohnúť. V tom vám priateľ odporučí športovú masáž, mali by ste ju vyskúšať? Fyzioterapeut Dr. Nicole Lombardo vám povie všetko čo potrebujete vedieť aby ste sa mohli správne rozhodnúť.
Ako naučiť dieťa lyžovať bezbolestne I.
Ako naučiť dieťa lyžovať bezbolestne I.
V nasledujúcej sérií článkov Vám ponúkneme pár rád, ako si poradiť s dieťaťom pri prvých zážitkoch na svahu, aby nemalo traumu, zlozvyky a zlý deň.
Ako na lyžiarske okuliare II.
Ako na lyžiarske okuliare II.
Pokračovanie článku so zostávajúcimi parametrami.
Ako na lyžiarske okuliare I.
Ako na lyžiarske okuliare I.
Veríme, že tento článok pomôže vybrať tie správne okuliare, aby ste si lyžovačku užili a nie furt naprávali okuliare, utierali rosu a žmúrili, alebo naopak pučili oči do tmy.
Ako na lyžiarske prilby II.
Ako na lyžiarske prilby II.
Ako na prilby II. je pokračovaním článku o výbere a druhoch lyžiarskych prilieb.