Hľadať Registrácia
Môj košík 0,00 €

HISTÓRIA ŠPORTOVÝCH ZNAČIEK – COLUMBIA

Pridané 23.04.2018 Gurkuda

Spoločnosť Columbia bola založená  v roku 1938 v Portlande. Firma sa ešte nezaoberala oblečením, ale - klobúkmi. Pre manželov Lamfromových, ktorí sa zaslúžili o zrod spoločnosti, to bol nový začiatok v slobode podnikania. Spoločnosť pomenovali Columbia Hat Company. 

Postupom času boli manželia nespokojní s dovozom klobúkov, a tak sa rozhodli, že si musia poradiť inak. Začali s vlastnou výrobou, zameranou hlavne na oblečenie a obuv. Po ich smrti prevzala firmu dcéra Gerta aj so svojím manželom Nealem Boylem. Po ovdovení sa ďalej o firmu starala Gerta. Teraz pokračuje v rodinnej  obchodnej  tradícii jej syn Tim Boyle.

V súčasnosti sa spoločnosť Columbia zaoberá výrobou oblečenia, obuvi, doplnkov, batohov, a to hlavne s outdoor využitím. V ich ponuke nájdete množstvo oblečenia, ktoré budete môcť využiť pri športových aktivitách, lyžovaní, cestovaní a ďalších aktivitách plných zážitkov. Na svoje si prídu ženy, muži, a samozrejme aj deti. Columbia vyrába jednoduché a pekné kusy, ktoré sa vyznačujú hlavne kvalitou a pohodlím. Na výber je oblečenie s doplnkami pre každé ročné obdobie. Firma v súčasnej dobe zamestnáva viac ako 1 800 pracovníkov . Distribúcia tejto značky funguje zhruba v sto štátoch.

Spoločnosť sa stala jednou z najväčších firiem, ktoré sa špecializujú na výrobu outdoor oblečenia. Značka Columbia sa dynamicky rozvíja a jej výrobky zaručujú stopercentnú kvalitu a pohodlie.

www.columbia.com

Nike NSW MODERN JOGGER GREY nohavice

Pánske tréningové nohavice Nike NSW MODERN JOGGER GREY 80% bavlna 20% polyester

Akcia
31,20 €
Columbia GO TO HOODED JKT BLUE pánska outdoor bunda

Pánska outdoor bunda Columbia GO TO HOODED JKT BLUE Omni-heat viditelná technoloógia hliníkových bodiek na priedušnom materiály zaisťuje viacej tepla prostredníctvom odrazu ľudského tepla a jeho udržnia pod odevom. Outdoorová bunda so sťahovatelnou kapucň

85,70 €
Turistická bunda McK ACTIVE KENNY RED

Turistická bunda McK ACTIVE KENNY RED je zateplená výplňou THINSULATE odolná proti vetru. Rukávy ukončené gumičkmi. Sťahovacia kapuca a spodok. Dve vrecká na zips.

52,70 €

Posledné príspevky

Všetko čo potrebujete vedieť o športovej masáži
Všetko čo potrebujete vedieť o športovej masáži
Včera ste to v posilke prehnali a dnes sa neviete ani pohnúť. V tom vám priateľ odporučí športovú masáž, mali by ste ju vyskúšať? Fyzioterapeut Dr. Nicole Lombardo vám povie všetko čo potrebujete vedieť aby ste sa mohli správne rozhodnúť.
Ako naučiť dieťa lyžovať bezbolestne I.
Ako naučiť dieťa lyžovať bezbolestne I.
V nasledujúcej sérií článkov Vám ponúkneme pár rád, ako si poradiť s dieťaťom pri prvých zážitkoch na svahu, aby nemalo traumu, zlozvyky a zlý deň.
Ako na lyžiarske okuliare II.
Ako na lyžiarske okuliare II.
Pokračovanie článku so zostávajúcimi parametrami.
Ako na lyžiarske okuliare I.
Ako na lyžiarske okuliare I.
Veríme, že tento článok pomôže vybrať tie správne okuliare, aby ste si lyžovačku užili a nie furt naprávali okuliare, utierali rosu a žmúrili, alebo naopak pučili oči do tmy.
Ako na lyžiarske prilby II.
Ako na lyžiarske prilby II.
Ako na prilby II. je pokračovaním článku o výbere a druhoch lyžiarskych prilieb.