Hľadať Registrácia
Môj košík 0,00 €

HISTÓRIA ŠPORTOVÝCH ZNAČIEK - CAMPAGNOLO/CMP/

Pridané 23.04.2018 Gurkuda

CMP je výsledkom príbehu, ktorý sa začal pred viac ako 50 rokmi a za všetkým je Mario Disegno a jeho synovia  Andrea, Mario, Antonio, Silvano a Giorgio. Príbeh rodiny, ktorej vášeň a nadšenie im umožnilo si udržať prácu, vybudovať  pevné základy a vytvoriť spoločnosť, ktorá je lídrom v oblasti textilu a odevov. Dnes F.lli Campagnolo Group je známa pre jeho veľkú tradíciu výroby, výskumu a technologických inovácií, kvalita ktorá sa spája s CMP, značka venovaná svetu Sportswear, a ktorá z neho robí leadera na trhu.

Láska k prírode, život v prírode a ich práce boli vždy hodnoty, ktoré ich odlišujú od ostatných. Vyrábajú vysoko výkonné oblečenie vhodné pre všetky typy podnebia, takže si môžete vychutnať všetky aktivity a momenty svojho dňa od lyžovania až po odpočinok od dynamického mestského života. Nič vás neudrží teplejšie ako ich prírodné páperové bundy, ktoré ponúkajú všetok komfort a jemnosť. Kolekcia CMP ponúka nekonečné farebné kombinácie, ktoré nielen zabezpečia, že všetky naše odevy je možné vzájomne kombinovať, ale tiež znamenajú, že môžete vždy nájsť ten správny produkt, aby čo najlepšie vystihoval vašu osobnosť.

"Skutoční ľudia, Skutočné produkty "je myšlienka, ktorá rozpráva príbeh skutočných mužov a žien, ktorí prežívajú každý deň svoje vášne s našim produktom a využívajú ho.

CMP sa postará o vás na každom kroku. Celý výrobný reťazec je riadený: od výberu dodávateľov surovín, ktoré sú v súlade s presnými kódexmi správania za účelom zaistenia kvality a bezpečnosti, s výrobným procesom na každom jednom stupni, až po konečný výrobok. Naše výrobné fleece získali EKO-TEX Standard 100 certifikát, čo potvrdzuje, že je bez akýchkoľvek toxických látok , alebo boli škodlivé pre životné prostredie, v súlade s prísnymi parametrami kvality a netoxickosťou.

Vitajte v našom svete: zdravá životná zmes v štýle a farbách, vytvárať oblečenie a predstavovať vám najmodernejšie technológie.

© F.lli Campagnolo

Nike NSW MODERN JOGGER GREY nohavice

Pánske tréningové nohavice Nike NSW MODERN JOGGER GREY 80% bavlna 20% polyester

Akcia
31,20 €
Columbia GO TO HOODED JKT BLUE pánska outdoor bunda

Pánska outdoor bunda Columbia GO TO HOODED JKT BLUE Omni-heat viditelná technoloógia hliníkových bodiek na priedušnom materiály zaisťuje viacej tepla prostredníctvom odrazu ľudského tepla a jeho udržnia pod odevom. Outdoorová bunda so sťahovatelnou kapucň

85,70 €
Turistická bunda McK ACTIVE KENNY RED

Turistická bunda McK ACTIVE KENNY RED je zateplená výplňou THINSULATE odolná proti vetru. Rukávy ukončené gumičkmi. Sťahovacia kapuca a spodok. Dve vrecká na zips.

52,70 €

Posledné príspevky

Všetko čo potrebujete vedieť o športovej masáži
Všetko čo potrebujete vedieť o športovej masáži
Včera ste to v posilke prehnali a dnes sa neviete ani pohnúť. V tom vám priateľ odporučí športovú masáž, mali by ste ju vyskúšať? Fyzioterapeut Dr. Nicole Lombardo vám povie všetko čo potrebujete vedieť aby ste sa mohli správne rozhodnúť.
Ako naučiť dieťa lyžovať bezbolestne I.
Ako naučiť dieťa lyžovať bezbolestne I.
V nasledujúcej sérií článkov Vám ponúkneme pár rád, ako si poradiť s dieťaťom pri prvých zážitkoch na svahu, aby nemalo traumu, zlozvyky a zlý deň.
Ako na lyžiarske okuliare II.
Ako na lyžiarske okuliare II.
Pokračovanie článku so zostávajúcimi parametrami.
Ako na lyžiarske okuliare I.
Ako na lyžiarske okuliare I.
Veríme, že tento článok pomôže vybrať tie správne okuliare, aby ste si lyžovačku užili a nie furt naprávali okuliare, utierali rosu a žmúrili, alebo naopak pučili oči do tmy.
Ako na lyžiarske prilby II.
Ako na lyžiarske prilby II.
Ako na prilby II. je pokračovaním článku o výbere a druhoch lyžiarskych prilieb.