Hľadať Registrácia
Môj košík 0,00 €

KARI TRAA - OD OLYMPIJSKEJ ŠAMPIÓNKY K ÚSPEŠNEJ ŠPORTOVEJ ZNAČKE

Pridané 23.04.2018 Gurkuda

Kari Traa nie je len šampión vo freestyle (3 olympijské medaily), ale aj tvorcom najrýchlejšie rastúcej športovej značky v Európe.

Karin príbeh začína vo Voss, v malom meste medzi nórskymi fjordmi a horami, kde sa narodila a vyrastala. Nórske dedičstvo jej nielenže dalo talent na lyžovanie, ale aj oko pre dizajn a jedinečnú vášeň pre tvorivosť. Dokonca aj počas lyžiarskej kariéry Kari nejako nachádzala  spôsoby, ako rozvíjať svoju kreativitu.

LYŽOVANIE

Medzi tréningom a konkurenciou by ste našli Kari -prispôsobila si vlastné lyžiarske oblečenie. Vytváranie návrhov, ktoré sa stali tak populárne medzi priateľmi a kolegami lyžiarmi po celom svete, sa v roku 2002 rozhodla premeniť svoje hobby na obchod. A tak sa narodila značka Kari Traa.

Kari Traa kolekcia vyrastala od malého výberu ženskej pokrývky hlavy až do kompletnej, rozsiahlej značky pre aktívne dievčatá. Silná farebná paleta, nezameniteľný dizajn a najvyššia technická kvalita sa nachádza v každej položke, od spodnej bielizne po vrchné oblečenie.

Spomienky z detstva, drsná nórska príroda, drsné poveternostné podmienky a silný zmysel pre škandinávske tradície sú stále zdrojom inšpirácie pre návrhy Kari Traa. Športové odevy navrhnuté tak, aby perfektne padli na ženské telo, a naďalej spĺňajú potreby aktívneho, športového a dobrodružného životného štýlu. Pre Kari neexistujú žiadne rozpory medzi štýlom a výkonom.

KARI TRAA FREESTYLE TEAM

Keď Kari Traa po olympijskom striebre v Turíne v roku 2006 skončila, nebolo nikoho, kto by pokračoval ako jej nástupca.. So silnou túžbou priviesť do športu nové ženské talenty Nórska lyžiarska federácia a olympijský summit spolu s  ňou, uskutočnili nábor dievčat na akrobatické lyžovanie a voľný štýl. Nábor  tímu Kari Traa Ski Team sa konal v júni 2006, kde bolo do tímu vybraných 14 mladých dievčat. V súčasnosti nové lyžiarske talenty okupujúce  kopce, jedna z nich  je Hedwiga Wessel, ktorá sa v roku 2016 umiestnila na 3.mieste vo freestyle na majstrovstvách  sveta v Moskve.

MEDZINÁRODNÝ ÚSPECH

Značka Kari Traa bola uvedená na medzinárodnej scéne v roku 2006 a teraz je pevne založená v dvanástich ďalších európskych krajinách, s neustálym rastom na každom trhu. Rok 2015 bol poznamenaný ako  nový míľnik značky, keď vstúpil na trh v USA. Zámorské tržby už ukázali, že americké dievčatá tiež oceňujú jedinečnú zmes použiteľnosti a štýlu.

Na celom svete inšpiruje duch a cit  Kari Traa dievčatá pre účasť na hrách  „DARE TO PLAY“. Sú športovými a odvážnymi veľvyslancami. Každé rozšírenie značky  Kari Traa  nesie silný odkaz „ Od dievčat, pre dievčatá“.

Zdroj: karitraa.com

Nike NSW MODERN JOGGER GREY nohavice

Pánske tréningové nohavice Nike NSW MODERN JOGGER GREY 80% bavlna 20% polyester

Akcia
31,20 €
Columbia GO TO HOODED JKT BLUE pánska outdoor bunda

Pánska outdoor bunda Columbia GO TO HOODED JKT BLUE Omni-heat viditelná technoloógia hliníkových bodiek na priedušnom materiály zaisťuje viacej tepla prostredníctvom odrazu ľudského tepla a jeho udržnia pod odevom. Outdoorová bunda so sťahovatelnou kapucň

85,70 €
Turistická bunda McK ACTIVE KENNY RED

Turistická bunda McK ACTIVE KENNY RED je zateplená výplňou THINSULATE odolná proti vetru. Rukávy ukončené gumičkmi. Sťahovacia kapuca a spodok. Dve vrecká na zips.

52,70 €

Posledné príspevky

Všetko čo potrebujete vedieť o športovej masáži
Všetko čo potrebujete vedieť o športovej masáži
Včera ste to v posilke prehnali a dnes sa neviete ani pohnúť. V tom vám priateľ odporučí športovú masáž, mali by ste ju vyskúšať? Fyzioterapeut Dr. Nicole Lombardo vám povie všetko čo potrebujete vedieť aby ste sa mohli správne rozhodnúť.
Ako naučiť dieťa lyžovať bezbolestne I.
Ako naučiť dieťa lyžovať bezbolestne I.
V nasledujúcej sérií článkov Vám ponúkneme pár rád, ako si poradiť s dieťaťom pri prvých zážitkoch na svahu, aby nemalo traumu, zlozvyky a zlý deň.
Ako na lyžiarske okuliare II.
Ako na lyžiarske okuliare II.
Pokračovanie článku so zostávajúcimi parametrami.
Ako na lyžiarske okuliare I.
Ako na lyžiarske okuliare I.
Veríme, že tento článok pomôže vybrať tie správne okuliare, aby ste si lyžovačku užili a nie furt naprávali okuliare, utierali rosu a žmúrili, alebo naopak pučili oči do tmy.
Ako na lyžiarske prilby II.
Ako na lyžiarske prilby II.
Ako na prilby II. je pokračovaním článku o výbere a druhoch lyžiarskych prilieb.