Hľadať Registrácia
Môj košík 0,00 €

Led Lenser – baterka z garáže

Pridané 23.04.2018 Gurkuda

Mnoho revolučných produktov prvýkrát uzrelo svetlo sveta v garáži. Taký bol aj prípad prvého Led Lensera. Bratia Harald a Rainer Opolka založili v roku 1993 firmu Zweibrüder Optoelectronics, ale začínali v garáži so starým Atari počítačom, sadou náradia, kresliacou podložkou a počiatočným kapitálom 1000 nemeckých mariek. So svojimi zábleskami  geniality a tvrdou prácou snívali svoj sen o veľkom úspechu. 

Silný spojenec

Od roku 2011 Zweibrüder Optoelectronics spolupracuje s Tool Group Leatherman v USA. Spoločne stoja pri jedinečných inováciach, špičkovej kvalite, využívaní ekologických technológií, ako aj pri víťaznom dizajne. Pred uvedením nového Led Lenser prešli mesiace výskumnej a vývojovej práce. Budova centrály spoločnosti v Solingene je z červených tehál a na prvý pohľad pôsobí ako stará továreň. Za silnými múrmi však nájdete moderné kancelárie, výskumné centrum a priestranné dielne s najnovšími high-tech zariadeniami. Práve tu viac ako sto  zamestnancov hľadá a nachádza inšpirácie, predstavuje svoje nápady, vytvára nespočetné množstvo prototypov.

Ponuka Led Lenseru

 Firma spĺňa vysoké požiadavky, zo širokej ponuky si vyberie každý. Sortiment siaha od bežných svietidiel pre každodenné použitie, cez priemyselné a špeciálne svetlá, svetlá pre obývacie priestory, svetlomety, potápanie a vonkajšie osvetlenie, laserové ukazovadlá, až po prívesky na kľúče. Spoločnosť má viac ako 200 registrovaných dizajnových a technických patentov, rovnako ako aj množstvo ocenení od odbornej tlače a predstaviteľov priemyslu.

Led Lenser Pro Team

Led Lenser Pro Team je svetlo na cesty po prírode pre extrémnych športovcov. Aj oni úzko spolupracujú s naším vývojárskym tímom a poskytujú dôležité informácie zo svojich praktických skúseností a pomáhajú neustále zlepšovať naše svetlá.

www.ledlenser.com

Nike NSW MODERN JOGGER GREY nohavice

Pánske tréningové nohavice Nike NSW MODERN JOGGER GREY 80% bavlna 20% polyester

Akcia
31,20 €
Columbia GO TO HOODED JKT BLUE pánska outdoor bunda

Pánska outdoor bunda Columbia GO TO HOODED JKT BLUE Omni-heat viditelná technoloógia hliníkových bodiek na priedušnom materiály zaisťuje viacej tepla prostredníctvom odrazu ľudského tepla a jeho udržnia pod odevom. Outdoorová bunda so sťahovatelnou kapucň

85,70 €
Turistická bunda McK ACTIVE KENNY RED

Turistická bunda McK ACTIVE KENNY RED je zateplená výplňou THINSULATE odolná proti vetru. Rukávy ukončené gumičkmi. Sťahovacia kapuca a spodok. Dve vrecká na zips.

52,70 €

Posledné príspevky

Všetko čo potrebujete vedieť o športovej masáži
Všetko čo potrebujete vedieť o športovej masáži
Včera ste to v posilke prehnali a dnes sa neviete ani pohnúť. V tom vám priateľ odporučí športovú masáž, mali by ste ju vyskúšať? Fyzioterapeut Dr. Nicole Lombardo vám povie všetko čo potrebujete vedieť aby ste sa mohli správne rozhodnúť.
Ako naučiť dieťa lyžovať bezbolestne I.
Ako naučiť dieťa lyžovať bezbolestne I.
V nasledujúcej sérií článkov Vám ponúkneme pár rád, ako si poradiť s dieťaťom pri prvých zážitkoch na svahu, aby nemalo traumu, zlozvyky a zlý deň.
Ako na lyžiarske okuliare II.
Ako na lyžiarske okuliare II.
Pokračovanie článku so zostávajúcimi parametrami.
Ako na lyžiarske okuliare I.
Ako na lyžiarske okuliare I.
Veríme, že tento článok pomôže vybrať tie správne okuliare, aby ste si lyžovačku užili a nie furt naprávali okuliare, utierali rosu a žmúrili, alebo naopak pučili oči do tmy.
Ako na lyžiarske prilby II.
Ako na lyžiarske prilby II.
Ako na prilby II. je pokračovaním článku o výbere a druhoch lyžiarskych prilieb.