SKÚSENOSTI PROFESIONÁLOV

Profesionálny tím nášho internetového obchodu sportstreet.sk disponuje dlhoročnými skúsenosťami v oblasti predaja špecializovaného športového tovaru a s tým súvisiacich služieb.

ZÁRUKA A ORIGINALITA

Naša materská spoločnosť INTERSPORT, ktorá prevádzkuje kamenné predajne v celosvetovej sieti špecializovaných športových predajní, patrí medzi dlhoročné špičky v tejto oblasti. Je zárukou toho, že náš internetový obchod má iba originálne značky.

ŠIROKÁ PONUKA

Ponúkame široký sortiment tovaru, ktorý je na sklade a ihneď k dispozícii. Ponúkame najvýhodnejší pomer ceny a kvality. Ponúkame aj najlepší zákaznícky servis. Akýkoľvek problém riešime rýchlo, a predovšetkým vo vašom záujme.

ŠPORT – AKO ŽIVOTNÝ ŠTÝL

Na základe dlhoročných skúseností chceme našich zákazníkov inšpirovať nielen k nákupu, ale predovšetkým k aktívnemu športovaniu. Aby naše produkty boli skutočne užitočné. Pre ženy, mužov či deti, pre všetky vekové kategórie, pre amatérskych ale aj profesionálnych športovcov.

VIP ZÁKAZNÍK

Pre nás je každý zákazník – VIP zákazník! Snažíme sa, aby všetci návštevníci nášho e-shopu mali možnosť využívať výhody, rýchlu dodávku objednaného tovaru, najnovšie informácie.