Zoradiť podľa
Zobraziť
na stránke
Pánska bežecká obuv Salomon SPEEDCROSS 4 BLUE

Pánska bežecká trailová obuv Salomon SPEEDCROSS 4 BLUE, bežecká obuv do terénu, už legendárny model od Salomonu, extra zubatá podrážka CONTAGRIP s trakciou v teréne a stabilitou, rýchlo uväzovacie šnúrky quicklace, ORTHOLITE vložky, tlmeie penou, reflexné prvky.

110,00 €
Salomon XA PRO 3D GTX BLACK bežecká obuv

Pánska trailová obuv Salomon XA PRO 3D GTX BLACK bežecká obuv GORE-TEX membrána, rýchlosťahovacie šnúrky, stabilná podrážka CONTAGRIP s perfektnou trakciou, tvrdá päta, 3D chassis.

144,30 €
Pánska bežecká obuv Nike REVOLUTION 4 EU BLUE

Pánska bežecká obuv Nike REVOLUTION 4 EU BLUE, odtlmená penou, neutrálny došľap, priedušné, pre rekreačných bežcov.

43,10 €
Pánska bežecká obuv Salomon XA PRO 3D GTX BLACK

Pánska bežecká trailová obuv Salomon XA PRO 3D GTX BLACK je bežecká obuv do terénu, stabilná podrážka CONTAGRIP, konštrukcia 3D CHASSIS, GORE-TEX membrána odolná voči vode, pritom stíha vetrať, spevnená špica, ORTHOLITE vložky, rýchlo sťahovacie šnúrky.

135,40 €
Salomon SPEEDCROSS 4 YELLOW bežecká obuv

Pánska trailová bežecká obuv Salomon SPEEDCROSS 4 YELLOW bežecká obuv do terénu, už legendárny model od Salomonu, extra zubatá podrážka CONTAGRIP s trakciou v teréne a stabilitou, rýchlo uväzovacie šnúrky quicklace, ORTHOLITE vložky, LT lighteweight muscle, tlmeie penou, reflexné prvky.

106,60 €
Pánska bežecká obuv Asics GEL IKAIA 7 BLACK

Pánska bežecká obuv Asics GEL IKAIA 7 BLACK, pevná s gelom tlmená bežecká obuv pre neutrálny došlap, pevná päta udrží nohu pri behu na mieste, mesh zvršok dobre vetrá.

61,40 €
Asics GEL-CUMULUS 18 BLUE bežecká obuv

Pánska bežecká obuv Asics GEL-CUMULUS 18 BLUE bežecká obuv na spevnené povrchy, tlmená gelom, FLUIDRIDE, GUIDANCELINE, AHAR+.

Akcia
94,20 €
Asics GEL ZONE 4 BLUE obuv

Pánska bežecká obuv Asics GEL ZONE 4 BLUE

Akcia
53,30 €
Asics GT-2000 5 YELLOW bežecká obuv

Bežecká cestná Asics GT 2000 5 YELLOW bežecká obuv pre spevnené povrchy, tlmená gelom, FLUID RIDE, GUIDANCE LINE, DYNAMIC DUOMAX.

Akcia
82,80 €
Pánska bežecká obuv Salomon WINGS FLYTE 2 GRAY

Pánska bežecká obuv Salomon WINGS FLYTE 2 GRAY s odtlmenou medzipodrážkou, CONTAGRIP podrážka drží stabilitu v náročných terénoch, ORTHOLITE vložky, QUICKLACE rýchlosťahovacie šnúrky, spevnená špica proti okopu, reflexné prvky.

93,60 €
Pánska bežecká obuv Asics GEL PULSE 9 GRAY

Pánska bežecká obuv Asics GEL PULSE 9 GRAY, medzipodrážka z materiálu EVA v kombinácii s gelom zabezpečujú dobré odtlmenie, má odolnú podrážku a syntetický priedušný zvršok.

97,10 €
Pánska bežecká obuv Nike REVOLUTION 4 EU BLACK

Pánska bežecká obuv Nike REVOLUTION 4 EU BLACK, odtlmená penou, neutrálny došľap, priedušné, pre rekreačných bežcov.

45,70 €
Pánska bežecká trailová obuv Salomon XA ENDURO BLACK

Pánska bežecká trailová obuv Salomon XA ENDURO BLACK je obuv určená pre beh v teréne , podrážka CONTAGRIP je stabilná na róznych povrchoch aj v náročných teréne, zvršok je priedušný a je zo syntetického materiálu, obuv má zvýšený lem okolo celej topánky, rýchlošnurovanie QUICKLACE, topánka má všitý pružný návlek, ktorý zabraňuje naberaniu nečistôt pri behu.

91,00 €
Pánska bežecká obuv Salomon SPEEDCROSS 4 BLACK/GREEN

Pánska bežecká obuv Salomon SPEEDCROSS 4 BLACK/GREEN, Salomon s modelovou radou Speedcross nekončí, práve naopak stále inovuje a posúva túto legendu na ďalší level, obuv pre beh v teréne s výrazným dezénom pre cross, ľahké tlmenie, odolnosť a skvelá trakcia, rýchlosťahovacie šnúrky, Ortholite vložky.

110,00 €
Mizuno WAVE KIEN 3 GTX W BLACK/RED bežecká obuv

Bežecká obuv Mizuno WAVE KIEN 3 GTX W BLACK/RED trailová pánska bežecká obuv s membránou GORE-TEX, ktorá udrží nohu v suchu a tepelnom komforte.Odpruženie vlnovou doskou, EL8, podrážka x10, pevná päta, dobre sedia v každom teréne, netočí sa noha.

84,80 €
Asics GT-2000 4 LITE-SHOW PLASMA ORANGE bežecké topánky

Pánske bežecké topánky Asics GT-2000 4 LITE-SHOW PLASMA ORANGE gelom tlmené bežecké topánky pre spevnené povrchy, GUIDANCE LINE, FLUIDRIDE, AHAR+, DYNAMIC DUOMAX, PLASMA GUARD.

Akcia
104,50 €
Kategórie
    SKSK
    Hľadať Registrovať
    Môj košík 0,00 €