Zoradiť podľa
Zobraziť
na stránke
Čelová lampa Led Lenser NEO BLUE

Čelová lapma Led Lenser NEO BLUE, má 3 režimy intenzity svietenia, ktoré sa prepínajú pomocou jedného tlačidla, čelovka má ľahké a kompaktné telo, svetelný tok je 90 lm, napájanie pomocou 3 AAA batérií, ktoré sú súčasťou balenia, čelovka má v zadnej časti červené svetlo s možnou režimu blikania

17,50 €
Čelová lampa Led Lenser NEO PINK

Čelová lapma Led Lenser NEO PINK, má 3 režimy intenzity svietenia, ktoré sa prepínajú pomocou jedného tlačidla, čelovka má ľahké a kompaktné telo, svetelný tok je 90 lm, napájanie pomocou 3 AAA batérií, ktoré sú súčasťou balenia, čelovka má v zadnej časti červené svetlo s možnou režimu blikania

18,00 €
Čelová lampa Led Lenser NEO GREEN

Čelová lapma Led Lenser NEO GREEN, má 3 režimy intenzity svietenia, ktoré sa prepínajú pomocou jedného tlačidla, čelovka má ľahké a kompaktné telo, svetelný tok je 90 lm, napájanie pomocou 3 AAA batérií, ktoré sú súčasťou balenia, čelovka má v zadnej časti červené svetlo s možnou režimu blikania

17,50 €
Alpina PANOMA CITY YELLOW cyklistická prilba

Cyklistická prilba Alpina PANOMA CITY YELLOW je nová city prilba s reflexnými prvkami - reflexné pásiky na prilbe, reflexné logo, reflexné popruhy. Na zadnej strane prilby sa nachádza blikačka pre vysokú bezpečnosť cyklistu počas jazdy za zníženej viditeľnosti. Vyrobená technológiou in-mold, má zvýšenú ochranu zátylku. Prilba ďalej ponúka sieťku proti hmyzu a nový, veľmi variabilný a komfortný systém, pre prispôsobenie obvodu hlavy. Má 23 vetracích otvorov a technológie SHIELD PROTECT, HI-EPS, CERAMIC, RUN System. Hmotnosť: cca 265 g. Vyrobené v Nemecku.

Akcia
51,10 €
Uvex I-VO WHITE cyklistická prilba

Cyklistická prilba Uvex I-VO WHITE je vyrobená technológio Inmould Technology, 24 vetracích otvorov zaisťuje dostatočné odvetrávanie, čelné ventilačné otvory sú kryté špeciálnou sieťkou, ktorá za jazdy chráni hlavu pred hmyzom a IAS systém sa dokonale prispôsobí každému tvaru hlavy. Upínací mechanizmus MONOMATIC umiestnený pod bradou, má niekoľko polôh a možno ho bez problémov regulovať jednou rukou počas jazdy. Má vymeniteľný štít. Hmotnosť 225g. Vyrobená v Nemecku.

40,20 €
Alpina XIMO FIREFIGHTER cyklistická prilba

Detská cyklistická prilba Alpina XIMO FIREFIGHTER je vyrobená technológiou in-mould. Pre zvýšenú bezpečnosť má predĺženú a zníženú zadnú časť. Plochý tvar na zadnej strane prilby je ideálny pre použitie v detskej sedačke alebo prívesnom vozíku. Má reflexné logá, 12 vetracích otvorov, sieťku proti hmyzu a antibakteriálnu výstelku prilby. Nastavovanie presnej veľkosti je umožnené pomocou ľahko ovládateľného Run Systemu. Hmotnosť 220g. Vyrobená v Nemecku.

25,10 €
Alpina PANOMA CITY ORANGE cyklistická prilba

Cyklistická prilba Alpina PANOMA CITY ORANGE je nová city prilba s reflexnými prvkami - reflexné pásiky na prilbe, reflexné logo, reflexné popruhy. Na zadnej strane prilby sa nachádza blikačka pre vysokú bezpečnosť cyklistu počas jazdy za zníženej viditeľnosti. Vyrobená technológiou in-mold, má zvýšenú ochranu zátylku. Prilba ďalej ponúka sieťku proti hmyzu a nový, veľmi variabilný a komfortný systém, pre prispôsobenie obvodu hlavy. Má 23 vetracích otvorov a technológie SHIELD PROTECT, HI-EPS, CERAMIC, RUN System. Hmotnosť: cca 265 g. Vyrobené v Nemecku.

52,20 €
Uvex AIR WING BLUE-GREEN cyklistická prilba

Cyklistická prilba Uvex AIR WING BLUE-GREEN je určená pre deti a mládež. Vyrobená IN-MOLD technológiou. Má IAS systém pre ideálne nastavenie upnutia prilby s prackou MONOMATIC, snímateľné antialergické vypchávky Basic pad, sieťku proti hmyzu vo ventilačných otvoroch prilby, odnímateľný šilt, 24 vetracích otvorov. Vyrobená v Nemecku.

40,20 €
Alpina CARAPAX BLACK cyklistická prilba

Cyklistická prilba Alpina CARAPAX BLACK je vyrobená technológiou in-mold, má zvýšenú ochranu zátylku a polohovateľný štít. Prilba ďalej ponúka sieťku proti hmyzu a nový, veľmi variabilný a komfortný systém, pre prispôsobenie obvodu hlavy. Má 17 vetracích otvorov a vďaka svojej zvýšenej úrovni bezpečia vhodná hlavne pre enduro. Hmotnosť: cca 250g 53-57 cm. Vyrobené v Nemecku.

Akcia
83,20 €
Uvex QUATRO JUNIOR BLUE-SILVER cyklistická prilba

Juniorská cyklistická prilba Uvex QUATRO JUNIOR BLUE-SILVER je vyrobená technológiou Double Inmould Technology. 9 vetracích otvorov zaisťuje dostatočné odvetrávanie, čelné ventilačné otvory sú kryté špeciálnou sieťkou, ktorá za jazdy chráni hlavu pred hmyzom a IAS systém sa dokonale prispôsobí každému tvaru hlavy. Upínací mechanizmus MONOMATIC umiestnený pod bradou, má niekoľko polôh a možno ho bez problémov regulovať jednou rukou počas jazdy. Má vymeniteľný štít. Hmotnosť 240g. Vyrobená v Nemecku.

42,10 €
Alpina PANOMA WHITE cyklistická prilba

Cyklistická prilba Alpina PANOMA WHITE je vyrobená technológiou in-mold, má zvýšenú ochranu zátylku a šilt. Prilba ďalej ponúka sieťku proti hmyzu a nový, veľmi variabilný a komfortný systém, pre prispôsobenie obvodu hlavy. Má 23 vetracích otvorov a technológie SHIELD PROTECT, HI-EPS, CERAMIC, RUN System. Hmotnosť: cca 265 g. Vyrobené v Nemecku.

38,40 €
Uvex KID 2 SEA BUTTERFLY cyklistická prilba

Detská cyklistická prilba Uvex KID 2 SEA BUTTERFLY je vyrobená technológiou IN-Mould s nastaviteľným obvodom hlavy. Upínací systém MONOMATIC je umiestnený pod bradou má niekoľko polôh a možno ho bez problémov regulovať jednou rukou počas jazdy. Má 8 ventilačných otvorov, sieťku proti hmyzu a predprípravu pre trojuholníkové led svetlo.

Akcia
23,50 €
Alpina PANOMA CLASSIC WHITE cyklistická prilba

Cyklistická prilba Alpina PANOMA CLASSIC WHITE je vybavená odnímateľným šiltom. Kvalitný patentovaný systém nastavovania veľkosti zabzpečí, že prilba dokonale sedí na takmer každom tvare hlavy. 23 vetracích otvorov zabezpečuje ideálne prúdenie vzduchu v prilbe a zaistiťuje vynikajúce vetranie aj v horúcich letných dňoch. Použitá technológia : INMOLD TEC, HI-EPS, CERAMIC, RUN System, Y-CLIP, ERGOMATIC, FLY NET, SHIELD PROTECT. Vyrobená v Nemecku.

31,90 €
Uvex BOSS RACE BLACK cyklistická prilba

Cyklistická prilba Uvex BOSS RACE BLACK je extrémne ľahká navrhnutá pre cestnú a horskú cyklistiku. Vyrobená je technológiou Double Inmould Technology, 19 vetracích otvorov zaisťuje dostatočné odvetrávanie, čelné ventilačné otvory sú kryté špeciálnou sieťkou, ktorá za jazdy chráni hlavu pred hmyzom a 3D IAS 2.0 systém sa dokonale prispôsobí každému tvaru hlavy. Upínací mechanizmus MONOMATIC umiestnený pod bradou má niekoľko polôh a možno ho bez problémov regulovať jednou rukou počas jazdy. Stielka X-FIT PADS je odnímatelná a má antibakteriálnu úpravu. Hmotnosť 215g.

Akcia
69,70 €
Uvex I-VO CC WHITE MAT cyklistická prilba

Cyklistická prilba Uvex I-VO CC WHITE MAT je vyrobená technológiou Double Inmould Technology, 24 vetracích otvorov zaisťuje dostatočné odvetrávanie, čelné ventilačné otvory sú kryté špeciálnou sieťkou, ktorá za jazdy chráni hlavu pred hmyzom a 3D IAS 2.0 systém sa dokonale prispôsobí každému tvaru hlavy. Upínací mechanizmus MONOMATIC umiestnený pod bradou, má niekoľko polôh a možno ho bez problémov regulovať jednou rukou počas jazdy. Má vymeniteľný štít. Stielka X-FIT PADS je odnímatelná a má antibakteriálnu úpravu. Hmotnosť 250g. Vyrobená v Nemecku.

56,20 €
Alpina PANOMA CITY BLACK cyklistická prilba

Cyklistická prilba Alpina PANOMA CITY BLACK je nová city prilba s reflexnými prvkami - reflexné pásiky na prilbe, reflexné logo, reflexné popruhy. Na zadnej strane prilby sa nachádza blikačka pre vysokú bezpečnosť cyklistu počas jazdy za zníženej viditeľnosti. Vyrobená technológiou in-mold, má zvýšenú ochranu zátylku. Prilba ďalej ponúka sieťku proti hmyzu a nový, veľmi variabilný a komfortný systém, pre prispôsobenie obvodu hlavy. Má 23 vetracích otvorov a technológie SHIELD PROTECT, HI-EPS, CERAMIC, RUN System. Hmotnosť: cca 265 g. Vyrobené v Nemecku.

52,20 €
Kategórie
SlovenskoSK
Hľadať Registrovať
Môj košík 0,00 €