Hľadať Registrácia
Môj košík 0,00 €

Stubai – Nur Berge im Kompf

Pridané 20.04.2018 Gurkuda

Stubai – Nur Berge im Kompf

Z firemného motta je hneď jasná filozofia spoločnosti. Stubai sa zameriava hlavne na výstroj do hôr. Ich produkty sú už po dlhé roky známe svojou trvácnosťou a spoľahlivosťou. Hlavne v našich stredoeurópskych končinách sú známe cepíny a mačky s výborným pomerom ceny a výkonu. Poznávacím znamením produktov Stubai je hlavne kvalitný materiál na ktorom nešetria.  Doteraz svoje produkty vyrábajú v Tirolsku a vo výrobe majú zavedenú medzinárodne uznávanú normu ISO 9001 – manažment kvality.

Produkty Stubai sa pravidelne zúčastňujú spotrebiteľských súťaži a outdoorových výstav ako ISPO alebo OUTDOOR Friedrichshafen. Za zmienku určite stoja nasledovné produkty:

Ľahká a univerzálna prilba Nimbus. Časopis Klettern ju ocenil ako BEST VALUE. Obstála v tvrdej konkurencií iných ľahkých prilieb veľmi dobre. Napísali o nej ako o výborne odvetranej, ľahkej a dobre sediacej všestranej prilbe.

Nová generácia sedacích úväzov.  Okrem klasických plne nastaviteľných sedákov, ktoré pokrývajú dve veľkosti  XS – M a M – XXL, pribudol do rodiny Triple ešte veľmi univerzálny sedák S-XL.  Spolu s váhou len 415g, bohatým polstrovaním a priedušnými  materiálmi je veľmi univerzálnym sedákom pre každého. Nemecký outdoorový časopis Bergsteiger ocenil sedák Triple ako ALLROUND –TIP.

O ďaľších produktoch sa môžete dočítať tu:

http://www.stubai-bergsport.com/

Nike NSW MODERN JOGGER GREY nohavice

Pánske tréningové nohavice Nike NSW MODERN JOGGER GREY 80% bavlna 20% polyester

Akcia
31,20 €
Columbia GO TO HOODED JKT BLUE pánska outdoor bunda

Pánska outdoor bunda Columbia GO TO HOODED JKT BLUE Omni-heat viditelná technoloógia hliníkových bodiek na priedušnom materiály zaisťuje viacej tepla prostredníctvom odrazu ľudského tepla a jeho udržnia pod odevom. Outdoorová bunda so sťahovatelnou kapucň

85,70 €
Turistická bunda McK ACTIVE KENNY RED

Turistická bunda McK ACTIVE KENNY RED je zateplená výplňou THINSULATE odolná proti vetru. Rukávy ukončené gumičkmi. Sťahovacia kapuca a spodok. Dve vrecká na zips.

52,70 €

Posledné príspevky

Všetko čo potrebujete vedieť o športovej masáži
Všetko čo potrebujete vedieť o športovej masáži
Včera ste to v posilke prehnali a dnes sa neviete ani pohnúť. V tom vám priateľ odporučí športovú masáž, mali by ste ju vyskúšať? Fyzioterapeut Dr. Nicole Lombardo vám povie všetko čo potrebujete vedieť aby ste sa mohli správne rozhodnúť.
Ako naučiť dieťa lyžovať bezbolestne I.
Ako naučiť dieťa lyžovať bezbolestne I.
V nasledujúcej sérií článkov Vám ponúkneme pár rád, ako si poradiť s dieťaťom pri prvých zážitkoch na svahu, aby nemalo traumu, zlozvyky a zlý deň.
Ako na lyžiarske okuliare II.
Ako na lyžiarske okuliare II.
Pokračovanie článku so zostávajúcimi parametrami.
Ako na lyžiarske okuliare I.
Ako na lyžiarske okuliare I.
Veríme, že tento článok pomôže vybrať tie správne okuliare, aby ste si lyžovačku užili a nie furt naprávali okuliare, utierali rosu a žmúrili, alebo naopak pučili oči do tmy.
Ako na lyžiarske prilby II.
Ako na lyžiarske prilby II.
Ako na prilby II. je pokračovaním článku o výbere a druhoch lyžiarskych prilieb.