Zoradiť podľa
Zobraziť
na stránke
Mares FLUIDA

Pánske potápačské a plavecké plutvy s navliekacou topánkou Vám zaistia rýchlosť a obratnosť pri relaxačnom potápaní či plávaní. Zloženie: syntetika

26,00 €
Mares ZEPHIR SET

Súprava masky na potápanie a šnorchla s vypúšťacím ventilom Vám učaruje v podvodnom svete. Zloženie: silikón, syntetika

19,60 €
Aqua Lung COZUMEL PRO + DIEGO DRY BLUE sada na potápanie

Potápacia maska so šnorchlom pre dospelých Aqua Lung COZUMEL PRO + DIEGO DRY BLUE, silikón. Do poznámky nám napíšte o akú farbu máte záujem.

Akcia
24,90 €
Mares X-ONE SET WHITE

Potápačský set Mares X-ONE SET WHITE, 100% silikón

45,40 €
Aqua Sphere SEAL KID 2 PINK Plavecké okuliare

Plavecké okuliare Aqua Sphere SEAL KID 2 PINK navrhnuté pre deti najmä s cieľom poskytnúť čo najlepšiu viditeľnosť vonku, či v zlých svetelných podmienkach. Sú odolné voči poškriabaniu a zahmlievaniu. Vďaka použitiu silikónu zabezpečia skvelú priľnavosť

22,30 €
Speedo MARINER MIRROR plavecké okuliare

Plavecké okuliare Speedo MARINER MIRROR s ochranou proti UV žiareniu, so zosilnenou impregnáciou proti zahmlievaniu šošoviek, farebnými zrkadlovými šošovkami s rozšírenou viditeľnosťou a Speed Fit systémom zapínania okuliarov. Upínací pásik zo silikónu. N

14,40 €
Aqua Sphere MOBY KID PINK detské plavecké okuliare

Detské plavecké okuliare Aqua Sphere MOBY KID PINK EZ ADJUST rýchle a pohodlné nastavenie veľkosti, 100% UV ochrane, úprava proti roseniu, bez latexu.

8,30 €
Speedo HOLOWONDER ORANGE plavecké okuliare

Detské plavecké okuliare Speedo HOLOWONDER ORANGE sú detské okuliare s mäkkými rámami, s "funny" hologramvou potlačou. Vhodné na dovolenky a zábavu v bazéne.

Akcia
9,60 €
Speedo AQUAPULSEMAX MIRROR II BLACK plavecké okuliare

Plavecké okuliare Speedo AQUAPULSEMAX MIRROR II BLACK sú ideálne okuliare na tréning a preteky, ale aj na bežné nosenie. Majú zrkadliace sklá na redukciu jasu a oslnenia, technológiu IQfit™ a 3D ochranné tesnenie, ktoré objíma kontúry očí bez zanechania stopy, pre maximálnu odolnosť proti presakovaniu.

Akcia
24,60 €
Speedo SKOOGLE ORANGE plavecké okuliare

Detské plavecké okuliare Speedo SKOOGLE ORANGE s UV a Antifog ochranou proti zahmlievaniu a poškriabaniu so Speed Fit systémom zapínania okuliarov. 2-6 rokov.

Akcia
6,90 €
Aqua Sphere SEAL 2.0 BLUE/CLEAR plavecké okuliare

Plavecké okuliare Aqua Sphere SEAL 2.0 BLUE/CLEAR 180 stupňové panoramatické videnie, rýchlonastavovacie remienky EZ ADJUST, úprava proti roseniu a škrabancom, bez latexu, UV ochrana, ADVANCED FIT rám pre dokonalé sadnutie okuliarov.

26,00 €
Speedo FUTURA ONE JUNIOR BLUE plavecké okuliare

Detské plavecké okuliare Speedo FUTURA ONE JUNIOR BLUE sú juniorské okuliare so silikónovým remienkom a gumovým rámom. Šošovky sú z polykarbonátu, s technológiou anti-fog a 100% ochranou pred UV žiarením. Farebné prevedenie v modrej aj bielej. Prosím do poznámky napíšte, o ktorú farbu máte záujem.

Akcia
8,30 €
Arena ZOOM X-FIT SILVER Plavecké okuliare

Univerzálne tréningové plavecké okuliare s rýchlo nastaviteľným klipom a silikónovým pásikom sú mäkké a pohodlné. Zloženie: syntetika, silicon

11,50 €
Speedo JET V2 JUNIOR PURPLE plavecké okuliare

Detské plavecké okuliare Speedo JET V2 JUNIOR sú detské tréningové okuliare. Majú vymenitelné nosové prepážky, silikónový remienok rozdelený na dva popruhy pre lepšie uchytenie na hlave. Vo farebnom prevedení fialová, červená,modrá. Prosím do poznámky napíšte, o ktorú farbu máte záujem.

6,20 €
Aqua Sphere MP XCEED GREEN/BLACK plavecké okuliare

Plavecké okuliare Aqua Sphere Michael Phelps XCEED GREEN/BLACK, zrkadlové sklá, patentované zakrivenie šošoviek, EXO core pre maximálny komfort a odolnosť, anatomické prevedenie tesnenia z ultra mäkkého materiálu, mostík nad nosom ľahko zmeniteľný v štyroch veľkostiach, EZ adjust rýchle a jednoduché nastavovanie popruhov, polykarbonátové sklá odolná a ošetrené proti roseniu, 100% filtrujú UVA/UVB, bez latexu.

Akcia
34,60 €
Aqua Sphere SEAL KID 2 LIGHT BLUE destké plavecké okuliare

Detské plavecké okuliare Aqua Sphere SEAL KID 2 LIGHT BLUE silikónové, 180 stupňov zorné pole, EZ adjust rýchle nastavenie veľkosti, 100% UV ochrana, úprava proti roseniu, bez latexu.

15,20 €
Kategórie
    SKSK
    Hľadať Registrovať
    Môj košík 0,00 €