Zoradiť podľa
Zobraziť
na stránke
Mares FLUIDA

Pánske potápačské a plavecké plutvy s navliekacou topánkou Vám zaistia rýchlosť a obratnosť pri relaxačnom potápaní či plávaní. Zloženie: syntetika

26,00 €
Mares ZEPHIR SET

Súprava masky na potápanie a šnorchla s vypúšťacím ventilom Vám učaruje v podvodnom svete. Zloženie: silikón, syntetika

0,00 €
Aqua Lung COZUMEL PRO + DIEGO DRY BLUE sada na potápanie

Potápacia maska so šnorchlom pre dospelých Aqua Lung COZUMEL PRO + DIEGO DRY BLUE, silikón. Do poznámky nám napíšte o akú farbu máte záujem.

0,00 €
Mares X-ONE SET WHITE

Potápačský set Mares X-ONE SET WHITE, 100% silikón

45,40 €
Aqua Sphere SEAL KID 2 PINK Plavecké okuliare

Plavecké okuliare Aqua Sphere SEAL KID 2 PINK navrhnuté pre deti najmä s cieľom poskytnúť čo najlepšiu viditeľnosť vonku, či v zlých svetelných podmienkach. Sú odolné voči poškriabaniu a zahmlievaniu. Vďaka použitiu silikónu zabezpečia skvelú priľnavosť

0,00 €
Aqua Sphere MOBY KID PINK detské plavecké okuliare

Detské plavecké okuliare Aqua Sphere MOBY KID PINK EZ ADJUST rýchle a pohodlné nastavenie veľkosti, 100% UV ochrane, úprava proti roseniu, bez latexu.

0,00 €
Speedo HOLOWONDER ORANGE plavecké okuliare

Detské plavecké okuliare Speedo HOLOWONDER ORANGE sú detské okuliare s mäkkými rámami, s "funny" hologramvou potlačou. Vhodné na dovolenky a zábavu v bazéne.

0,00 €
Speedo AQUAPULSEMAX MIRROR II BLACK plavecké okuliare

Plavecké okuliare Speedo AQUAPULSEMAX MIRROR II BLACK sú ideálne okuliare na tréning a preteky, ale aj na bežné nosenie. Majú zrkadliace sklá na redukciu jasu a oslnenia, technológiu IQfit™ a 3D ochranné tesnenie, ktoré objíma kontúry očí bez zanechania stopy, pre maximálnu odolnosť proti presakovaniu.

0,00 €
Speedo SKOOGLE ORANGE plavecké okuliare

Detské plavecké okuliare Speedo SKOOGLE ORANGE s UV a Antifog ochranou proti zahmlievaniu a poškriabaniu so Speed Fit systémom zapínania okuliarov. 2-6 rokov.

0,00 €
Aqua Sphere SEAL 2.0 BLUE/CLEAR plavecké okuliare

Plavecké okuliare Aqua Sphere SEAL 2.0 BLUE/CLEAR 180 stupňové panoramatické videnie, rýchlonastavovacie remienky EZ ADJUST, úprava proti roseniu a škrabancom, bez latexu, UV ochrana, ADVANCED FIT rám pre dokonalé sadnutie okuliarov.

0,00 €
Speedo FUTURA ONE JUNIOR BLUE plavecké okuliare

Detské plavecké okuliare Speedo FUTURA ONE JUNIOR BLUE sú juniorské okuliare so silikónovým remienkom a gumovým rámom. Šošovky sú z polykarbonátu, s technológiou anti-fog a 100% ochranou pred UV žiarením. Farebné prevedenie v modrej aj bielej. Prosím do poznámky napíšte, o ktorú farbu máte záujem.

0,00 €
Arena ZOOM X-FIT SILVER Plavecké okuliare

Univerzálne tréningové plavecké okuliare s rýchlo nastaviteľným klipom a silikónovým pásikom sú mäkké a pohodlné. Zloženie: syntetika, silicon

0,00 €
Speedo JET V2 JUNIOR PURPLE plavecké okuliare

Detské plavecké okuliare Speedo JET V2 JUNIOR sú detské tréningové okuliare. Majú vymenitelné nosové prepážky, silikónový remienok rozdelený na dva popruhy pre lepšie uchytenie na hlave. Vo farebnom prevedení fialová, červená,modrá. Prosím do poznámky napíšte, o ktorú farbu máte záujem.

0,00 €
Aqua Sphere SEAL KID 2 LIGHT BLUE destké plavecké okuliare

Detské plavecké okuliare Aqua Sphere SEAL KID 2 LIGHT BLUE silikónové, 180 stupňov zorné pole, EZ adjust rýchle nastavenie veľkosti, 100% UV ochrana, úprava proti roseniu, bez latexu.

15,20 €
Aqua Sphere MAKO BLUE plavecké okuliare

Plavecké okuliare Aqua Sphere MAKO BLUE mäkký rám, EZ adjust rýchle a pohodlné nastavenie veľkosti, UV ochrana, úprava proti roseniu, bez latexu.

11,10 €
Aqua Sphere EAR PLUGS TB BLUE SILICONE štuple do uší

Štuple do uší na plávanie Aqua Sphere EAR PLUGS TB BLUE SILICONE štuple do uší 2 kusy, tvrdý obal. Silikónové.

3,00 €
Kategórie
    SKSK
    Hľadať Registrovať
    Môj košík 0,00 €