Profesionáli k Vašim službám

Neviete si dať rady pri výbere produktov? Nebojte sa spýtať. Ľudia v našom tíme disponujú dlhoročnými skúsenosťami s predajom športového tovaru a ich práca je pre nich skutočným koníčkom.

100% spokojnosť

Nie ste spokojní? Dajte nám o tom vedieť a my urobíme všetko preto, aby sme všetky nedostatky ostránili. Či už ide o proces objednávky, alebo prípadné problémy s tovarom, sme vždy na Vašej strane.

Tovar vo vlastnom sklade

U nás sa nemusíte obávať toho, že tovar začneme u dodávateľa zháňať až po obdržaní Vašej objednávky. Ponúkaný tovar totiž máme v reálnom čase v našom sklade.

Expresné doručenie

Aj práve vďaka našim vlastným skladom môžete mať tovar doma a spokojne ho používať už na druhý deň od potvrdenia objednávky (dostanete potvrdzujúci email). V prípade že objednávku odošlete do 12:00, môže byť expedovaná ešte v ten istý deň.

Tovar môžete mať už zajtra

V prípade, že ste z Bratislavy a okolia, objednaný tovar si po dohode môžete vyzdvihnúť na našom odbernom mieste už na druhý deň po potvrdení objednávky.

Nakupujte za výhodné ceny

Vďaka našej materskej spoločnosti, ktorá patrí medzi dlhoročné špičky v oblasti predaja športového tovaru Vám vieme ponúknuť tie najvýhodnejšie ceny.

Reklamácie bez problémov

U nás nemusíte mať z reklamácií obavy. Či už Vám nesedí veľkosť, alebo sa na tovare počas záručnej doby vyskytne vada, urobíme všetko preto, aby sme Vašu reklamáciu vyriešili rýchlo, pohodlne a k Vašej spokojnosti.

100% ORIGINÁL

Dodávame pre Vás tovar len od oficiálnych distributérov svetových a domácich športových značiek.